برآورد این است که بازار اولیه خواهد بود بزرگترین ذینفع از TLTROs می گوید: محور AMC R Sivakumar

I think RBI has acted decisively to ease stress from bond market and the economy. من فکر می کنم RBI عمل کرده است قاطعانه برای کاهش استرس از بازار اوراق قرضه و اقتصاد است.

بانک مرکزی هند (RBI) عمل کرده است قاطعانه برای کاهش استرس از بازار اوراق قرضه و اقتصاد با اقدامات هفته گذشته اعلام کرد می گوید: R Sivakumar سر از درآمد ثابت در محور AMC. در مصاحبه با Chirag مادیا, Sivakumar می گوید: یکی از چالش های بزرگ است که بازار همچنان جامد و بسیار نازک معامله شد با توجه به کمبود شرکت کنندگان در بازار ناشی عنوان یک نتیجه از کار از خانه و محدودیت های دیگر. ویرایش گزیده ای:

چه چشم انداز خود را در بازارهای بدهی های پست RBI سیاست ؟
من فکر می کنم RBI عمل کرده است قاطعانه برای کاهش استرس از بازار اوراق قرضه و اقتصاد است. اول با 75 اساس کاهش نرخ دوم از طریق بزرگ حمایت از نقدینگی از طریق هدفمند LTROs و در نهایت اعتبار از جمله اقدامات سه ماه تاخیر و وام در خدمت. با این همه بزرگ گام در جهت کاستن فشار در بازارها و ما شاهد فوری کاهش بازده 150 اساس امتیاز (bps) در یک روز پس از سیاست های اعلام شده. بنابراین من می خواهم بگویم که استرس ساخته شده بود که تا بیش از دو هفته گذشته شده است قابل ملاحظه ای پاک و بازده به جایی که آنها دو هفته پیش. اما شما نگاه از زاویه های مختلف RBI کاهش نرخ 75 bps اما آن است که هنوز به تأمل در بازده اوراق قرضه به عنوان آنها در سطح مشابه زمانی که مخزن در 5.15%. در حالی که استرس است اما وجود دارد یک فرصت بزرگ برای بازده اوراق قرضه به خصوص در کوتاه مدت برای پایان دادن به رها کردن در پاسخ به کاهش نرخ بهره و نقدینگی و اقدامات RBI. اما یک چالش بزرگ است که بازار همچنان جامد و بسیار نازک معامله شد با توجه به کمبود شرکت کنندگان در بازار به دلیل از کار از خانه و محدودیت های دیگر. بنابراین, آن را برخی از زمان به صورت عادی به بازگشت در بازار بدهی. در حالی که وجود دارد احتمال کاهش نرخ بهره و رفتن به جلو RBI خواهد بود کاملا به دنبال در مالی و دیگر چشم انداز اقتصادی خواهد شد که تصویب شده توسط دولت است. پس گفت که, کوانتوم کاهش نرخ دشوار است برای پیش بینی در این نقطه از زمان.

اخبار مرتبط

با اعلام اندازه گیری مانند TLTRO توسط RBI چقدر بدهی مقالات شما در حال برنامه ریزی برای فروش به بانک ؟
من فکر می کنم اعلام هدف دراز مدت عملیات مخزن (TLTRO) به خودی خود یک چیز بزرگ و بازده کاهش یافته است در پاسخ. از دیدگاه ما این را به عنوان یک حمایت بزرگ نه فقط به وجوه متقابل و همچنین حمایت از بازار اولیه از آنجا که 50 درصد از این مقدار استفاده می شود در بازار اولیه و 50 درصد باقی مانده در ثانویه بازار است. برآورد ما این است که بازار اولیه خواهد بود بزرگترین ذینفع از TLTROs. من باور دارم که به عنوان یک صنعت وجود خواهد داشت برخی از مقدار آن استفاده خواهد شد تحت TLTRO اما در این برهه از زمان ما نمی هر گونه برنامه خاص چقدر ما را به فروش برساند تا آنجا که TLTRO نگران است.

چه نوع از مقالات شما از فروش در حال حاضر ؟
زمانی که شما چنین اقبال وضعیت بازار ما نیست تغییرات زیادی در بازار به دلیل بازارهای جامد. پس صبر کنیم برای حالت عادی بازگشت به بازار قبل از ما انجام هر گونه قابل توجهی انباشتگی در نمونه کارها. در چند روز گذشته شده است وجود دارد برخی از فعالیت در بازار پول و ابزار کوتاه مدت با شرکت های بزرگ اوراق قرضه (PSU بخش) اما در غیر این صورت بسیار محدود است. من فکر می کنم وجود دارد یک فرصت برای نرخ به پایین زمانی که همه چیز را بهبود بخشد ما را به شرکت در آن.

آیا شما فکر می کنم بیشتر TLTROs اعلام خواهد شد RBI?
RBI در حال حاضر اعلام کرد TLTROs به Rs 1 لاخ کرور و آنها را انجام داده اند تنها بخشی از آن است و هنوز هم وجود دارد مقدار بیشتری انجام شود. با داشتن این ابزار در RBI زرادخانه خود را اجازه می دهد تا بازار به طور منظم تر. قبل از آنها بیشتر TLTROs آنها اول باید نگاه کنید که چگونه بانک ها استقرار نقدی از اول TLTRO. اعلام TLTROs را به دست آورد هدف به بازده پایین و آنها باید برخی از زمان در دست های خود را قبل از آنها اعلام مراحل را برای بیشتر نقدینگی.

چه نوع استراتژی شما اتخاذ در این نقطه از زمان ؟
ما هنوز هم در حال اجرا معقول مدت موقعیت که بدان معنی است که ما در بلند مدت در سراسر اوراق بهادار. مانند ذکر RBI نرخ بهره است که هنوز منتقل شده به سیستم و در نتیجه ما احساس می کنیم که وجود دارد یک فرصت برای سرمایه گذاران به اقامت سرمایه گذاری در این بازار است.

به عنوان یک مدیر صندوق چه هستند خطرات اصلی و یا نگرانی در بازار بدهی?
وجود دارد زن و شوهر از چیزهایی که در مورد ما در حال حاضر. اولین چیز این است که بازار در حال انتظار برای دیدن آنچه در جهت سیاست های مالی را در نظر حمایت از اقتصاد است و به همین دلیل G-sec بازده ندارد در واکنش به کاهش نرخ. دوم وجود دارد می تواند برخی از پول نقد جریان فشار در شرکت های مختلف ما احساس می کنیم آن را تا حد زیادی خواهد شد در کمتر از شرکت ها که در آن بودجه می تواند تبدیل به چالش کشیدن در محیط فعلی است. بنابراین بدیهی است که ما باید بسیار مراقب از آنچه اتفاق می افتد در اعتبار طرف بازار.

با توجه به وضعیت کنونی چه استراتژی باید سرمایه گذاران اتخاذ در این نقطه از زمان ؟
ما شده اند ارائه مشاوره به سرمایه گذاران بیش از یک سال گذشته برای حفظ موقعیت مناسب در کوتاه مدت وجوه و یا حتی متوسط به بلند مدت با توجه به مشخصات خطر است. در واقع ما موقعیت برای چند ماه گذشته بوده است که سرمایه گذاران باید نسبت به تخصیص AAA دارای محصولات در کوتاه مدت و یا متوسط به بلند مدت استراتژی وجود برخی از ابهامات در اطراف بازارهای اعتباری. اما من می گویند که سرمایه گذاران باید اقامت سرمایه گذاری که دوره نوسان به تاریخ گذشته نشان می دهد که برای کسانی که همچنان به سرمایه گذاری در چنین زمان خود را نمونه کارها به خوبی انجام می شود.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de