Esports در بازی های المپیک ؟ حرفه ای بازی های آنلاین در حال شتاب گرفتن است به طور جدی به عنوان یک ورزش

Olympics, IOC, Esports, Professional online gaming, online games, 2019 Southeast Asian games, Olympic Council of Asia, World Cyber Games, ESFIدر طول چند سال گذشته مشاهده شده است که esports گرفتار برخی از جدی چشم.

توسط Surbhi

برای یک دوره طولانی از زمان در حال حاضر بازی های آنلاین شده و کلیشه ای به عنوان یک اتلاف وقت توسط بسیاری از. با این حال, حرفه ای, بازی آنلاین شکوفایی است و به دست آوردن شناخت در سراسر جهان است. در واقع آن بخشی از 2019 جنوب شرق آسیا (دریا) بازی است و در حال حاضر به دست آوردن شتاب برای رسیدن به بالاتر و تبدیل شدن به یک بخشی از بازی های المپیک نیز هست. با توجه به این که دریا بازی ها توسط اداره کمیته بین المللی المپیک (IOC) و شورای المپیک آسیا (OCA) این نیست غیر ممکن است. همه آن نیاز به برخی از پشتیبانی. اگر آن را به حال که بازی های آنلاین را در حال حاضر شده است یک مدال ورزشی در بازی های المپیک است.

اخبار مرتبط

در هند به طور خاص بازی های آنلاین و یا esports جدید نیست. در گذشته هندی علاقهمندان به شرکت در رویدادهای بازی مانند World Cyber Games که برای فرار از 10 سال طول 2000s حمایت مارک های بزرگ مانند سامسونگ و Maruti Suzuki. در آن زمان تیم های مانند خوردند و NSD بازی و بازیکنان مانند شاهزاده Johal و Rueben پریرا به تمجید برای کشور است. در طول چند سال گذشته مشاهده شده است که esports گرفتار برخی از جدی چشم.

“Esports در حال حاضر بخشی از بازی های آسیایی… (در طول اخیرا به این نتیجه رسیدند هشتم المپیک در اجلاس سران در ماه دسامبر) آنها دریافت گزارش از صندلی از Esports و بازی رابط گروه UCI جمهور David Lappartient در توصیه به ترویج… ارزشهای المپیک در esports و بازی. روز دور نیست زمانی که ما esports در بازی های المپیک می گوید:” Lokesh Suji مدیر Esports فدراسیون هند (ESFI) و معاون رئیس جمهور, اسیایی Esports فدراسیون. “این ESFI سازماندهی ملی Esports قهرمانی (NESC) هر سال که در آن esports ورزشکاران شرکت از سراسر کشور در سراسر چندین عنوان بازی… برندگان گنجانده شده در تیم هند که در رقابت های مختلف بین المللی قهرمانی از جمله Esports در مسابقات قهرمانی جهان و بازی های آسیایی و دیگر مسابقات برگزار شده توسط, آسیایی, Esports فدراسیون,” او اضافه می کند.

این ESFI نیز به طور منظم سازماندهی و شرکای مختلف esports کنفرانس—مانند Esports هند کنفرانس کسب و کار است که برنامه ریزی برای 13 مارس در بمبئی—برای ایجاد آگاهی در مورد esports و بالقوه آن است. این حوادث شده اند بسیار موفق در سپردن حمایت گسترده از esports صنعت. این نیز برخی از سیستم عامل که ESFI ایجاد شده است برای تمام ذینفعان به گرد هم می آیند و کمک به رشد هند esports می گوید Suji.

صحبت کردن در مورد آنلاین بازی کردن بازار در هند آرنولد سو سر کسب و کار مصرف کننده و بازی کامپیوتر, ASUS هند می گوید: “بازی های آنلاین بازار در هند شاهد رشد فوق العاده ای در طول چند سال گذشته. درآمد انتظار می رود برای رسیدن به Rs 118.8 میلیارد دلار (طبق اخیر KPMG گزارش آنلاین بازی). گسترش گوشی های هوشمند مقرون به صرفه و چند ویژه لپ تاپ به اینترنت با سرعت بالا و کاهش داده قیمت اولیه کاتالیزور برای این رشد سریع ، در هند, بازی ما با نام تجاری جمهوری از پارسه بوده است اشغال بیش از 40 درصد سهم بازار پس از 2019 و تلاش ما همواره برای سرعت بخشیدن به حرکت از فضای بازی و آن را معادل رشد بازارهای جهانی در جایی که شما پیدا کردن زیرساخت های توسعه یافته و راه های که تولید حرفه ای پارسه در یک مقیاس بزرگ است. علامت های تجاری در هند مشغول به کار هستند به ارتقاء محصولات خود را برای دیدار با تقاضا از بازیکنان حرفه ای که حرفه ای شرکت در مسابقات esports ساخت آن را به یک صنعت بسیار رقابتی. وقتی که می آید به بازاریابی آفلاین برندها در هند با استفاده از کانال از حمایت و یا شرکت در حوادث مانند IGX, ESL, Dreamhack, و غیره. ASUS حامیان یک تیم به نام ROG تیتان که نشان دهنده ما در مسابقات DOTA 2 در هند است.”

بنابراین ما می توانیم انتظار گنجاندن esports در بازی های المپیک در هر زمان به زودی ؟ “من مؤمن بزرگ از این واقعیت است که بازی های المپیک امروز نیاز esports بیش از esports نیاز به بازی های المپیک می گوید:” Shobith Rai (با نام مستعار TbOne) یک گیمر حرفه ای و ROG با نام تجاری سفیر. “با توجه به گسترده بازیکن پایه و بینندگان که esports برخوردار است و امروز این امر می تواند یک فرصت از دست رفته اگر آن را شامل نمی شود در بازی های المپیک فهرستی به زودی. این یک ورزش است که نیاز به سالها تمرین و کمال به رقابت در بالاترین سطح است. با این حال گفت که در حالی که گنجاندن esports در بازی های المپیک را مبنای مشروعیت آن را فوق العاده, آن را هنوز هم نیاز اولیه یا معیارهای تعیین شده توسط کمیته بین المللی المپیک برای ورزش را شامل می شود در بازی های المپیک است. مورد نیاز از قبیل حکومت از ورزش توسط نهادهای ملی و برابری جنسیتی را که بسیار مهم هستند برای رزق و روزى از هر ورزشی نیاز به خطاب. من امیدوارم که کمیته بین المللی المپیک به رسمیت می شناسد پتانسیل esports و به طور فعال به دنبال حل این مشکلات است.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>