اریک تهمت انتقاد botched سیاسی گزارش گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘جان کری’ میلیون ها نفر به بانک مرکزی چین

اریک تهمت ناودان یک bungled گزارش از سیاسی که رئیس جمهور گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “مدیون” میلیون ها دلار به بانک مرکزی چین است.

پسر رئيس جمهور که معاون اجرایی رئیس جمهور از مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان در زمان به توییتر در روز یکشنبه به صدای ناکامی خود را با این گزارش که به روز شده است گفت: آن را به شدت mischaracterized تامین مالی دریافتی از بانک مرکزی چین است.

“مقاله باید به عنوان خوانده شده: مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تاجر به حال منفعل و غیر کنترل/مدیریت بهره در یک ساختمان اداری بود که تامین مالی از بانک مرکزی چین برای کمتر از 22 روز (در سال 2012). بایدن در عین حال به عنوان معاون پرواز پسرش در AF2 به چین برای تامین امنیت 1.5 Bil برای خود صندوق در سال 2013” جوان مغلوب ساختن پیشی جستن است.

[email protected]سیاسی یک شوخی است. من خطاب به این خبرنگار برای 30 دقیقه روز جمعه و به آنها گفت که خود را ‘حقایق; در اشتباه بودند. آنها می خواهند برای دریافت ‘ ما خیلی بد (و پوشش بایدن واقعی فساد) که آنها به پایان رسید تا به دنبال مانند احمق ها کامل است. #JournalismIsDead,” او اضافه شده است.

در این گزارش به نام به سوال رئیس جمهور تهمت حملات در برابر هانتر بایدن پسر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن با اشتباه دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر بدهکار میلیون ها دلار به بانک مرکزی چین بر اساس یک $211 میلیون دلار وام دریافت کرد و در سال 2012 برای 43-داستان خیابان های آمریکا آسمان خراش در شهر نیویورک است.

انتشار به روز شده داستان آن در روز شنبه با انتقادات و پیشنهادات از بانک دولتی. یک سخنگوی بانک مرکزی چین از ایالات متحده آمریکا نیز بیانیه ای را به واشنگتن آزما.

“در نوامبر 7, 2012 چند موسسات مالی از جمله بانک مرکزی چین در شرکت تجاری وام مسکن وام از $950 میلیون به Vornado Realty Trust. در 22 روز, وام بود securitized و فروخته شده به CMBS بازار به عنوان یک عمل رایج در این صنعت است. بانک مرکزی چین نداشته مالکیت بهره در وام که از اواخر نوامبر 2012” یک نماینده گفت: واشنگتن آزما روز جمعه در واکنش به این گزارش.

سیاسی اصلاح تیتر آن به بعد می گویند تهمت “بدهکار” پول به بانک های چین. مدیر پاسخ سریع برای جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری تحت فشار قرار دادند و داستان قبل از آن مشخص شد نادرست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de