Coronavirus Outbreak, Novel Coronavirus COVID-19, loan, Reserve Bank of India, RBI, COVID-19 treatment, COVID-19 death cases, latest news on coronavirus, bank moratorium, RBI relief, moratorium on loan, emi, credit card dues delayed, loan payment delayed, emi delayed, rbi loan moratorium, SBI moratorium, HDFC moratorium, ICICI moratorium, Axis Bank moratorium, IDFC First Bank moratorium, IDBI Bank moratorium, Bank of Baroda moratorium, Punjab National Bank moratorium, Canara Bank moratorium, kotak bank moratorium, kotak bank emi moratorium, kotak mahindra bank moratorium, coronavirus outbreak, loan interest on loan, EMI Moratorium Frauds, SBI, Axis Bank, PPF, Sukanya Samriddhi Account, SSA, RD account, PFRDA, National Pension System, Atal Pension Yojana, education loan, moratorium on education loan, gold loans, moratorium on gold loans, personal loan, در اینجا ما در حال گرفتن یک نگاهی به برخی از اقدامات امداد ارائه شده توسط دولت به صورت مشترک انسان و مالیات دهندگان:

در تلاش برای مقابله با تاثیر منفی COVID-19 در اقتصاد این کشور indistries و همچنین به عنوان مشترک انسان و مالیات دهندگان دولت اعلام کرده است که چند اقدامات امداد به آنها کمک کند. گفت: اقدامات اساسا شامل EMI توقف EPF خروج, تمدید مهلت پرداخت حق بیمه و تمدید تاریخ به دلیل برای بسیاری از مالیات بر درآمد مربوط به compliances, در میان دیگران.

مالیات بر درآمد بخش توسعه یافته بسیاری از مالیات بر درآمد مربوط به رعایت مهلت برای افراد تا 30 ژوئن 2020. دولت همچنین گسترش برخی از طرح های پس انداز و سرمایه گذاری مربوط به مهلت تا 30 ژوئن 2020. این مهلت تمدید شده است برای کمک به مالیات دهندگان و مرد مشترک است.

اخبار مرتبط

در اینجا ما در حال گرفتن یک نگاهی به برخی از اقدامات امداد ارائه شده توسط دولت به صورت مشترک انسان و مالیات دهندگان:

1. EMI توقف: RBI به تازگی دستور هندی تمام بانک ها و موسسات مالی خود را برای ارائه وام دارندگان حساب و اعتبار cardholders یک مهلت قانونی برای 3 ماه پرداخت تمام مدت اقساط وام و کارت اعتباری غرامت. با این وام دارندگان حساب و دارندگان کارت اعتباری می توانید نگه دارید برای پرداخت های خود را که در حال سقوط به دلیل بین 1 مارس سال 2020 و مه 31 سال 2020 است. آن را شامل تمام اصل و پرداخت بهره و تربیه کارت اعتباری غرامت و گلوله بازپرداخت. نگه داشتن در ذهن است که علاقه برای این دوره ادامه خواهد داد به تعلق در برجسته بخشی از وام و کارت اعتباری غرامت در طول 3 ماه دوره توقف.

2. EPF برداشت: بیش از 6 کرور مشترکین EPFO اجازه داده شده توسط وزارت کار را به پیش برداشت خود را از PF حساب. خروج مقدار نمی تواند بیش از حساب دارنده 3 ماه پرداخت اولیه و dearness کمک هزینه و یا تا 75 درصد از مقدار ایستاده به حساب دارنده اعتبار در EPF حساب هر کدام که کمتر است. برای مثال اگر حقوق اساسی خود است 45 ، 000 تومان در هر ماه و تعادل در خود EPF حساب در 31 مارس سال 2020 تومان است 8 لاخ شما خواهد بود قادر به برداشت تومان 1.35 لاخ. از سوی دیگر اگر شما پایه حقوق ماهانه مبالغ به تومان 52,000 و تعادل در خود PF حساب Rs 2 لاخ شما خواهد بود قادر به برداشت تومان 1.5 لاخ.

3. بیمه: مهلت پرداخت بهداشت و درمان و شخص ثالث بیمه موتور تمدید شد توسط وزارت مالیه. این فرمت خواهد شد برای policyholders که بیمه حق بیمه است که با توجه به نوسازی در این مستند 25 مارس تا 14 آوریل است. Policyholders که پرداخت آن هستند و قادر به پرداخت در آن زمان پرداخت چنین می تواند ساخته شود 21 مارس. توجه داشته باشید که با آرامش policyholders ادامه خواهد داد برای بهره مندی از سیاست با وجود تاخیر در پرداخت حق بیمه تا 21 مارس در این مورد.

4. سپرده PPF, SSY, RD: برای اجباری حداقل سپرده در صندوق اندیش (PPF), Sukanya Samriddhi حساب (SSA) و با (RDs (تکرار سپرده) برای سال مالی 2019-2020 دولت تمدید مهلت تا 30 ژوئن. این انجام شد با توجه به کروناویروس مستند و برای حفاظت از منافع کوچک پس انداز سپرده گذاران در طول یک بیماری همه گیر.
بنابراین سپرده گذاران که سپرده پس انداز خود را در PPF و SSA به خاطر این مستند در حال حاضر می توانید انجام دهید تا 30 ژوئن. حتی اگر هیچ احیای هزینه یا جریمه شارژ خواهد شد فرم سپرده گذاران PPF SSA یا RD حساب که موفق به اجباری حداقل سپرده تا مارس 31, بهره محاسبه خواهد شد از تاریخ واقعی سپرده است.

5. تشکیل پرونده دیرهنگام ITR: آخرین مهلت برای پر کردن دیرهنگام مالیات بر درآمد بازگشت نیز تمدید شده است از 31 مارس سال 2020 به 30 ژوئن 2020. شکست پر ITR می تواند منجر به پیگرد قانونی و مالیات جریمه با توجه به مالیات بر درآمد بخش. قبل از آن (بدون پسوند در مهلت) مالیات دهندگان عدم به فایل دیرهنگام ITR را از دست داده اند این فرصت را به طور کامل مگر اینکه آن بخش به طور خاص از آنها خواست به انجام این کار.

6. تشکیل پرونده تجدید نظر ITR: به طور مشابه مهلت به پرونده تجدید نظر ITR نیز 31 مارس سال 2020 است. برای افرادی که نیاز به تصحیح جزئیات درآمد در اظهارنامه مالیاتی خود را می توانید آن را تا 30 ژوئن. ارائه نادرست جزئیات درآمد که قبلا گزارش در اظهارنامه مالیاتی می تواند منجر به عواقب برای گزارشدهی نادرست از درآمد اگر مالیات بخش کشف آن شد.

7. مالیات-پس انداز برای سال مالی 2019-20: افرادی که هنوز خود را برای تکمیل صرفه جویی مالیاتی دولت به ارائه کمک به آنها در جایی که افراد می توانند با تکمیل سرمایه گذاری های خود را در مالیات بر صرفه جویی در ابزار با 30 ژوئن 2020 که تا به حال به انجام مارس 31 سال 2020 پیش از آن.

8. Vivad se Vishwas: این مهلت تمدید شد از 31 مارس سال 2020 به 30 ژوئن 2020 برای حل و فصل اختلافات مالیاتی تحت این طرح بدون پرداخت هر گونه علاقه و مجازات است. با تمدید مهلت مالیات دهندگان نمی خواهد که به پرداخت هر گونه مجازات و علاقه و قادر به حل و فصل اختلافات مالیاتی جدید مهلت.

این طرح برای حل و فصل مالیات اختلاف بین افراد و بخش های مالیاتی و کامل ارائه می دهد چشم پوشی از بهره و جریمه به مالیات دهندگان با یک کامل و نهایی حل و فصل اختلاف. قبل از آن (بدون پسوند در مهلت) افراد را مجبور به پرداخت اضافی 10 درصد از اختلاف مالیاتی مقدار اگر او/او تصمیم گرفتند برای حل و فصل اختلاف مالیاتی خود را پس از 31 مارس سال 2020 است.

9. NPS: برای ساخت کمک های داوطلبانه به درجه 1 حساب های ملی سیستم بازنشستگی این تاریخ تمدید شده است از ماه مارس تا پایان سال 2020 به 30 ژوئن 2020.

10. پان-Aadhaar: مهلت به لینک تابه با Aadhaar شد مارس 31, 2020, که همچنین تمدید تا 30 ژوئن 2020. برای کسانی که هنوز به لینک خود را در تابه با Aadhaar توانند تا 30 ژوئن به عنوان لینک تابه با Aadhaar را پان نامعتبر است و با توجه به درآمد فعلی قوانین مالیاتی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی