همراهان بازیگر Kevin Connolly, متهم به تجاوز جنسی

کوین کانلی بازیگر که با بازی اریک مورفی در کمدی آمار همراهانمتهم شده است از نظر جنسی آزار یک طراح صحنه و لباس در طول یک سال 2005 قرار دادن حزب در نیویورک است.

Gracie کاکس در کارولینای جنوبی بومی که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک کودک درمانگر مدعی میشدند مورد ضرب و شتم او را در یک سالن در محله NoHo به جشن کارگردان خود را اولین با باغبان از عدن, the Daily Beast گزارش روز چهارشنبه.

او ادعا کرد که او را دعوت به دود و این که “او به من منجر به پایین یک سالن به آنچه که من حدس می زنم بود سالن VIP منطقه است. به عنوان به زودی به عنوان ما به تنهایی در آن منطقه شروع کرد به بوسیدن من. من نمی دانم که چگونه به پاسخ — اما قبل از من حتی می تواند فکر می کنم در مورد چه باید بکنید در مورد آن او کشیده و من را به یکی از این طرف [غرفه] و کشیده پایین شلوار من و من در اطراف و در درون هیچ زمانی بود درون من. من فقط در شوک است.”

او ادعا کرد که Connolly سپس دست خود را بالش و گفت: او را به “پاک کردن” خودش قبل از بازگشت به حزب.

کانلی اذعان کرد که برخورد صورت گرفت اما او ادعا کرد این رضایت طرفین بود.

“کوین به شدت از قربانیان تجاوز جنسی و معتقد است ادعای خود را باید همیشه شنیده می شود. به عنوان کسی که مشغول به کار در این صنعت برای چهار دهه او با رفتار مردم با چیزی جز احترام و حفظ ستارگان شهرت. او کاملا شوکه شده بود به یاد بگیرند که از ادعاهای ساخته شده توسط Gracie کاکس از قرار دادن حزب در سال 2005” وکیل او در بیانیه ای گفت به Daily Beast.

“این حادثه با خانم کاکس رضایت طرفین بود و او قاطعانه رد هر گونه ادعا می کنند که آن را حمله به. … کوین به طور کامل درک امی نارضایتی با رضایت طرفین عمل می کنند که برخوردی بین کوین و Gracie 15 سال پیش و پس از تولید تا به حال پیچیده شده و آنها دیگر با هم کار بر روی فیلم” بیانیه ادامه داد. “کوین اذعان عدم حرفه ای خود را در بخشی اما او شدیدا انکار می کند که آن را هر چیزی به غیر از یک متقابل رضایت طرفین روبرو می شوند.”

کانلی جلو آمد در مورد اتهام تجاوز جنسی پس از ظهور #MeToo جنبش است که در آن یک موج زنان به جلو می آیند و صحبت کردن در مورد نامناسب درمان مردم توسط مردان قدرتمند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de