کل کشمیر را تحت کامل مستند

دره کشمیر ادامه خواهد داد تا تحت سخت مستند فراتر از مارس 20 با توجه به Covid-19 نقاط در سراسر آن مناطق طبق گزارش های رسانه ها.

صحبت بیشتر کشمیربخشی کمیسر کشمیر Pandurang K قطب گفت که تمام مناطق کشمیر بخش تا به حال بیش از یک Covid-19 کانون و مقامات نمی قادر خواهد بود به سهولت محدودیت در جنبش عمومی.

این می آید, پس از نخست وزیر نارندرا مودی خطاب کشور و کارگردانی برای گسترش مستند تا آوریل 3. اما او اجازه داده است یک لحظه مهلت برای شهرستانها و محلات که گزارش هیچ coronavirus موارد تا کنون. این تسهیلات اجازه خواهد داشت پس از آوریل 20 در مکان های که در آن وجود دارد هیچ پشتیبانی کنند.

مالی کمیسیون بهداشت و درمان و آموزش پزشکی اتل Dulloo اطلاع داد که جامو و کشمیر دولت خواهد صبر کنید برای دستورالعمل های دقیق برای مستند و آرامش بودن صادر شده توسط این مرکز در 15 آوریل. “ما خواهد شد و سپس عمدی در نحوه اجرای این دستورالعمل در J&K.”

میکرو-برنامه ریزی سند

ارشد بهداشت عمومی رسمی گفت که J&K دولت در حال آماده سازی یک میکرو-برنامه ریزی سند موثر باشد Covid-19 در مکان های که در آن وجود دارد خوشه. او گفت که اگر چه بسیاری از بخش دره تا به حال نسبتا تعداد کمتر از موارد خوشه تا به حال بالقوه برای گسترش بیشتر است. “دولت شده است به طور کامل آب بندی مناطقی که در گزارش بیش از دو مورد در محله” او گفت: به بیشتر کشمیر.

او افزود که این وضعیت باید بررسی شود برای دو هفته و سختگیرانه تر محدودیت هایی را تحمیل می شود در “مناطق قرمز” در حالی که “مناطق سبز” کسانی که این نقاط را ببینید برخی از مهلت پس از آن.

یک مقام دیگر گفت: دولت تا به حال به کارگردانی و دولت های منطقه به شدت نمونهبرداری از موارد مشکوک به قطع این بیماری همه گیر در J&K. “آزمون جدا درمان – این است که استراتژی ما در حال حاضر” این مقام گفت که مستند خواهد بود آرام تنها پس از وجود کاهش در تعدادی از موارد است. “در حال حاضر آن است که روشن خروش و ما نیاز به دیدن یک مسطح منحنی شاید بینی-غواصی و همچنین او گفت:” بیشتر کشمیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de