حصول اطمینان از رسیدن به عدالت تمام اولویت دولت: ساعت مودی

نخست وزیر نارندرا مودی در روز شنبه گفت اطمینان حاصل کرد که همه شهروندان دریافت سود و عدالت است و این مسئولیت دولت است و همچنین پایه ‘sabka saath, sabka vikas و sabka vishwas’

“این مسئولیت دولت است که هر فرد سود برده است و هر فرد می شود عدالت است. این است پایه sabka saath, sabka vikas, sabka vishwas,” او گفت: قرائت یک زبان سانسکریت shloka در یک اردوگاه برای توزیع دستگاه های کمکی در میان افراد معلول و شهروندان ارشد.

مودی گفت: خدمت 130 کرور مردم این کشور است اولویت دولت او.

ضربه در دولت قبلی گفت: آنها برای مراقبت از افراد معلول اما او تقدیر شد فکر کردن در مورد مشکلات خود و پیدا کردن راه هایی برای کاهش مسائل خود را.

در گذشته دولت ها تعداد بسیار کمی از اردوگاه استفاده می شود و سازمان, او گفت:.

“در پنج سال گذشته ما با دولت برگزار شد و حدود 9000 اردوگاه در نقاط مختلف کشور است. در پنج سال دولت قبلی و تجهیزات به افراد معلول به ارزش کمتر از 380 تومان کرور روپیه توزیع شد در حالی که دولت ما به تجهیزات به ارزش بیش از 900 تومان کرور روپیه است که دو و نیم برابر بیشتر است,” او گفت:.

“من از این دیدگاه که این تجهیزات تنها به شما کمک ‘buland hausla’ (اعتماد به نفس قوی). خود را قدرت واقعی خود را صبر و ظرفیت (saamarthya) و ذهن (maanas),” او گفت:, و اضافه کرد که او گفته شده است که بسیاری از پرونده های در حال ایجاد شده در این اردوگاه بود.

در ساختمان جدید “هند” مشارکت هر جوانی و کودک با ناتوانی ضروری است.

“می شود آن را صنعت بخش خدمات و یا ورزش مهارت های divyaangjan هستند که به طور مداوم تشویق,” او گفت:.

“حساسیت است که با دولت کار کرده است برای divyaangjan هرگز زودتر انجام شود. این divyaangjan بودند قبلا ساخته شده را به دور از دفاتر برای هفته تنها پس از آن آنها استفاده می شود به برخی از کمک کنید. توجه پرداخت نمی شد به شدت با آن مشکلات خود را باید به حال شنیده شده است. وضعیت جایی که divyaanganj شدند ‘besahara’ (درمانده) قابل قبول نیست به ما” مودی گفت.

“هنگامی که وجود دارد احساس خدمت به فقرا و divyaang سپس این نوع سرعت می آید و سپس کار انجام شده است با سرعت,” او اضافه شده است.

در طول بیش از 30 دقیقه آدرس نخست وزیر به حساب از برنامه های دولت برای متفاوت-abled و شهروندان ارشد.

“در طی چهار-پنج سال صدها نفر از خیابان ها در کشور بیش از 700 ایستگاه راه آهن و فرودگاه ساخته شده اند و مناسب برای divyaangjan. کسانی که در حال ترک هستند که مرتبط با Sugamya بهارات Abhiyan (قابل دسترس در هند کمپین)” او گفت:.

“ما این بود که دولت به ارمغان آورد یک قانون است که برای اولین بار به وضوح اعلام کرد حقوق divyaangjan. ما اولین بار است که دولت که به تصویب حقوق افراد با معلولیت عمل می کنند. بهره مند از این قانون این بود که این افزایش ambit از divyaang دسته از 7 تا 21” او گفت:, و اضافه کرد که رزرو برای افراد معلول در موسسات تحصیلات عالی افزایش یافته و از 3 درصد به 5 درصد است.

نخست وزیر همچنین گفت که دولت او مشغول به کار بود برای رفاه شهروندان ارشد.

“دولت راه اندازی Rashtriya Vayoshri Yojana تقریبا سه سال پیش, به طوری که فقیر شهروندان ارشد می تواند تجهیزات لازم. در گذشته پنج تا پنج و نیم سال هزینه های متحمل شده در درمان شهروندان ارشد می آیند قابل ملاحظه ای نسبت به زمان قبل,” او گفت:.

“در این سال بودجه ارائه شده بود. قبلا اگر یک بانک ورشکسته می رود و سپس شما استفاده می شود برای به دست آوردن تنها Rs 1 لاخ. ما تغییر قانون و مقدار در حال حاضر Rs 5 لاخ. این سکون ایمان در بانک ها,” او گفت:.

مودی همچنین گفت: “یک مشترک زبان اشاره برای divyaang بود هرگز فکر نمی کردم از قبل. دولت ما ساخته شده تلاش برای این کار, هندی, زبان اشاره آموزش و پژوهش مرکز تاسیس شد. سخنرانی من نیز در حال منتشر در زبان اشاره. هیچ کس تا به حال زمان برای انجام این کار در 70 سال است. وب سایت های دولتی و ارز شده است divyaang پسند است.”

او همچنین اطلاع داد که یک فرهنگ لغت شامل 6,000 words نیز آماده شده است.

در سطح بین المللی رویدادهای ورزشی برای معلولان, عملکرد, هندی, ورزشکاران ممتاز است, او گفت:.

“یک مرکز ورزشی در گوالیور شده به شیر استعدادهای,” او اضافه شده است.

وجود دارد بیش از 2.50 کرور افراد معلول در کشور و بیش از 10 کرور شهروندان ارشد در کشور است.

یادآوری خود را زودتر مراجعه به اللهبد (در حال حاضر تغییر نام داد Prayagraj), مودی گفت: “یکی همیشه تجربه یک احساس منحصر به فرد از piousness و انرژی با آمدن به ‘Teertharaj’ Prayagraj. من به یاد داشته باشید آن را در طول تاریخ و زمان آخرین فوریه زمانی که من آمد در طول Kumbh.”

در بزرگترین تا کنون ‘Samajik Adhikarta Shivir’ به مودی توزیع کمکی ایدز و دستگاه به حدود 27,000 ارشد شهروندان و افراد معلول در یک مگا توزیع شد.

در مگا اردوگاه بیش از 56,000 کمکی کمک و دستگاه از انواع مختلف شد, توزیع رایگان از هزینه به بیش از 26,000 ذینفع. هزینه ایدز و دستگاه های است که در طول Rs 19 کرور.

هدف این است که به ارائه کمک از طریق این کمک ها و دستگاه های روزانه زندگی و توسعه اقتصادی و اجتماعی از افراد معلول و شهروندان ارشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>