eNlight IoT اینترنت از چیزهایی که پلت فرم

[ad_1]

این دقیقا همان چیزی اتفاق می افتد در آینده نزدیک. IoT می توانید اینترنت را به سطح دیگری که در آن برنامه های کاربردی تحت وب ارتباط برقرار کردن با یکدیگر و با مردم و همچنین تعامل بین برنامه های کاربردی وب و دیگر اشیاء بی شماری در جهان فیزیکی می گیرد. و جهان فیزیکی نیز به معنی همه چیز است که شما می توانید تصور کنید مانند: ابزار, الکترونیکی, دستگاه های هوشمند, دستگاه های مخابراتی را قادر می سازد دستگاه های, خانه های, حمل و نقل, دستگاه های پزشکی و غیره. و حدس بزنید چه این همه به طور کامل متصل از طریق اینترنت!

محاسبات ابری و اینترنت اشیا (IoT) دو فن آوری های مختلف است که در حال حاضر بخش مهمی از زندگی ما است. پیش بینی شده است که IoT ممکن است سرعت بخشیدن به بهره برداری از فناوری محاسبات ابری نیز خواهد شد به شدت پیشرفت پیش بینی در مورد ترجیحات مصرف کننده نیز تغییر وسعت امکانات که موفق ارائه دهندگان خدمات ارائه می کنند. تن از گیگابایت از داده های تولید شده توسط شهرستانها نیاز به ذخیره شده پردازش شده و قابل دسترسی است که منجر به رشد سریع IoT و این داده ها سریع نسل خواستار انجمن فن آوری و همچنین ایجاد ارتباط بین “همه چیز.” در اینجا ابر فن آوری به عنوان یک پارادایم برای ذخیره سازی داده ها در مقادیر زیاد و تجزیه و تحلیل بر روی داده ها صورت می گیرد. در همان زمان IoT هیجان انگیز است در راه خود نوآوری استخراج خواهد شد با ترکیب IoT با محاسبات ابری.

اجازه دهید بحث در مورد eNlight اینترنت از چیزهایی eNlight فعال IoT دارای پتانسیل برای تغییر راه ما ارتباط برقرار کردن با وسایل ما. eNlight IoT است موفق ابر پلت فرم است که اجازه می دهد تا دستگاه های متصل به راحتی و ایمن ارتباط برقرار کردن با برنامه های کاربردی ابر و دستگاه های دیگر. IoT می توانید پشتیبانی از دستگاه های مختلف و می روند و مسیر سنسور پیام ها به دیگر دستگاه های قابل اعتماد و ایمن. با eNlight IoT برنامه های خود را می توانید پیگیری و برقراری ارتباط با تمام دستگاه های خود را, تمام وقت, حتی زمانی که آنها متصل نیست. IoT باعث می شود آن را آسان به استفاده از گره های قرمز, برای ساخت IoT برنامه های کاربردی است که جمع آوری فرآیند تجزیه و تحلیل تجسم و عمل به داده های تولید شده توسط دستگاه های متصل شده و بدون نیاز به مدیریت هر گونه زیرساخت ها است.

از ویژگی های eNlight اینترنت از چیزهایی که:

اتصال دستگاه مدیریت:

eNlight اینترنت از چیزهایی که اجازه می دهد تا شما به راحتی با اتصال دستگاه به ابر و به دستگاه های دیگر. شما در واقع می توانید خود را در چیزی که به شما صحبت می کنید با استفاده از eNlight اینترنت از چیزهایی است. اتصال دستگاه های خود را و تعامل با آنها بود تا هرگز آسان است.

امن اتصال دستگاه انتقال داده ها و کنترل دسترسی

eNlight اینترنت از چیزهایی فراهم می کند احراز هویت و کنترل دسترسی و پایان به پایان رمزگذاری در تمام نقاط اتصال به طوری که داده ها را هرگز رد و بدل شده بین دستگاه و eNlight IoT بدون اثبات هویت.

اطلاعات در زمان واقعی مدیریت

با اینترنت از چیزهایی که شما می توانید جمع آوری فیلتر تبدیل و باعث بر دستگاه داده در پرواز بر اساس قوانین کسب و کار شما را تعریف کنیم. شما می توانید به روز رسانی قوانین خود را برای پیاده سازی دستگاه های جدید و ویژگی های نرم افزار در هر زمان. eNlight اینترنت از چیزهایی که باعث می شود آن را آسان به استفاده از گره قرمز خدمات برای دستگاه خود را داده است. شما به راحتی می توانید زمان واقعی باعث و اطلاعیه ها بر روی دستگاه خود را داده در پرواز است.

غنی تجزیه و تحلیل و اطلاعات آماری

با اینترنت از چیزهایی که شما می توانید جمع آوری و تجزیه و تحلیل و تجسم داده های دستگاه بر روی داشبورد ما. شما می توانید تجسم داده ها با نمودار های مختلف و ویدجت. eNlight اینترنت از چیزهایی که باعث می شود آن را آسان به استفاده از گره قرمز خدمات برای دستگاه خود اطلاعات را به ارسال داده ها به تجزیه و تحلیل ترافیک ابزار و انجام تجزیه و تحلیل زمان واقعی از دستگاه خود را داده است.

ایده آل eNlight IoT مورد استفاده:

ابر رایانه و اینترنت از چیزهایی که از ترکیب خواهد شد در حال حاضر فعال کردن ابزار نظارت و پیشبرد قدرتمند پردازش حسی جریان داده. برای مثال داده های تولید شده توسط دستگاه های هوشمند در حال حاضر می تواند آپلود و ذخیره شده در eNlight فعال, ابر, بعد بر روی آن استفاده می شود درخشان برای نظارت بر تجزیه و تحلیل تولید بینش و همچنین برای ارتباط با سایر تجهیزات هوشمند. بنابراین هدف این است که برای تبدیل داده ها به آگاه بینش و توان بسیار مولد و تولید مقرون به صرفه عمل از کسانی که بینش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *