یک جمهوریخواه مجلس در مونتانا گفت: او معتقد است که قانون اساسی ایالات متحده اجازه می دهد تا برای عکسبرداری و یا اسامی افرادی که شناسایی به عنوان سوسیالیست.

دولت Rep. رادنی گارسیا روز شنبه گفت او نگران بود در مورد سوسیالیست “ورود دولت ما” از قبل گفت: قانون اساسی خواستار تیراندازی و یا اسامی آنها.

“پس در واقع در قانون اساسی ایالات متحده آمریکا [اگر] آنها گناهکار بودن سوسیالیستی عضو یا رفتن به زندان و یا در حال شات” گارسیا گفت: با توجه به Billings Gazette.

گارسیا نمی تواند به جایی که در قانون اساسی آن گفت سوسیالیست می تواند زندانی شده و یا به ضرب گلوله کشته است. هنگامی که از او پرسیده شد که برای روشن شدن اگر او فکر آن را یک پاسخ مناسب به فرد بودن سوسیالیستی او گفت: بله.

“آنها دشمنان free state” گارسیا گفت. “چه چیزی ما را با دشمنان ما در جنگ ؟ در ویتنام و افغانستان و تمام کسانی که. آنچه ما انجام دهید؟”

او افزود: “من موافق با قانون اساسی است. که چه چیزی باعث می شود ما رایگان است. ما یک دموکراسی هستیم جمهوری قانون اساسی است.”

گارسیا حریف در انتخابات 2018 آملیا مارکز شناسایی خودش را به عنوان یک دموکرات سوسیالیستی و گفت: دیدگاه های سیاسی او در چین با ایالت ورمونت برنی ساندرز که همچنین با اشاره به خود را به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک.

مونتانا حزب جمهوری خواه را محکوم کرد گارسیا نظرات.

“مونتانا حزب جمهوری خواه از صمیم قلب محکوم به توضیح است که ساخته شده بود و تحت هیچ شرایطی خشونت علیه کسی که با مخالفت با دیدگاه های سیاسی قابل قبول” گفت: Spenser link farm inc, the مونتانا ایران, مدیر اجرایی. “این ناامید کننده است که این حادثه جدا شده در زمان دور از تعطیلات آخر هفته, رویدادهای, که به نمایش قدرت ما در سطح ایالت نامزدها و اهمیت انتخابات آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de