سرعت Covid-19 گسترش در روزهای اخیر در هند نگران کننده به بیش از 70 درصد از موارد تایید شده و مرگ و میر گزارش شده در طول ماه گذشته, یادداشت های سانجی Srivastava, رئیس کاهش بلایا در سازمان ملل متحد و کمیسیون اقتصادی و اجتماعی برای آسیا و اقیانوسیه (Escap), Bangkok.

یکی از Escap سیاست مطالعات در حال حاضر چگونه جنوب آسیا در مواجه با بحران در بالا از بحران’ – Covid-19 متقاطع با قدرتمند cyclone Amphan در خلیج بنگال Cyclone Nisarga در دریای عرب سیل در آسام و بیابان ملخ موثر بر بخش های بزرگی از جنوب غرب آسیا Srivastava نوشت: در یک ایمیل به BusinessLine.

پاسخ تست مثبت

بزرگترین چالش شد مدیریت اجتناب ناپذیر تجارت بین پاسخ اضطراری و شیوع مهار. با وجود دقیق و هشدار دهنده به دنبال تخلیه از سه میلیون نفر در خطر جمعیت در بنگلادش و هند 59 اعضای ملی هند در واکنش به این فاجعه زور و 170 پرسنل که در برخورد با طوفان Amphan آزمایش مثبت برای Covid-19.

در چنین آبشاری خطر حالات یک موضعی شیوع اجتناب ناپذیر است و نیاز به یک نوآوری استراتژی برای واکنش در شرايط اضطراری و بدون پخش Covid-19 در زمینه آسیب پذیری بحرانی می گوید: Srivastava. با استفاده از اجماع فصلی هوا موسمی دوره در رابطه با اجتماعی و اقتصادی آسیب پذیری Escap ارائه کرده بود آبشاری خطر سناریو برای فعال کردن هدفمند و یکپارچه سیاست مداخله برای حفاظت از آسیب پذیر جوامع است.

آب و الگوهای آب و هوایی

درک علمی از تغییرات در آب و الگوهای آب و هوایی موثر بر چرخه زندگی از عوامل بیماری زا و یا بردار است که به خوبی درک شده است. این کمک می کند تا ایجاد ارتباط بین تغییرات آب و هوا بادهای موسمی و vector-borne diseases. تغییر آب و هوا است رانندگی این لینک کلیک کنید.

آسیا و اقیانوس آرام فاجعه گزارش 2017, برای مثال, پیش بینی افزایش تلفات سیل با توجه به تغییرات در حال وقوع در موسمی الگوهای. زیر متوسط و شدید سناریوهای تغییر آب و هوا به مرزی سیل ضرر و زیان خواهد بود 2-6 برابر بیشتر در Ganga-براهماپوترا و Meghna حوضه; 1.5 تا 5 بار در حوضه سند و 1.2 به 2 بار در مکونگ حوضه.

شناسایی نقاط خطر

این خطر نقاط که در آن تغییر آب و هوا و باران های موسمی باعث خواهد شد پشه منتقله از بیماری هایی مانند مالاریا و تب دانگ. آن است که خیلی زود به درک تاثیر موسمی در Covid-19 به عنوان دانش در مورد این ویروس جدید است که هنوز هم در حال تحول Srivastava گفت.

به عنوان آبشاری خطرات ظهور به عنوان جدید عادی ما باید مبتنی بر دانش راه حل. Covid-19 شکل گیری جدید riskscape. در حالی که ابهامات علمی تکیه بر درک فاجعه و همه گیر nexus, آب و هوا و انعطاف پذیری کلید انعطاف پذیر آینده آسیا و اقیانوس آرام او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی