اورژانس پزشکی تماس در شهر نیویورک در بالاترین سطح پس از 9/11

تیاو coronavirus همه گیر است منجر به بسیاری 911 تماس اضطراری برای خدمات پزشکی در شهر نیویورک پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی.

پس از وقوع شروع آن را نیز آلوده کرده است بیش از 25000 نفر در این شهرستان است. تماس اضطراری برای خدمات پزشکی هستند تا 40 درصد به حدود 6,500 در هر روز با توجه به Oren Barzilay رئیس محلی 2507 یک اتحادیه به نمایندگی از امدادگران کنندگان و تکنسین های پزشکی اورژانس.

“ما شلوغ ترین روز سال ما معمولا فراموش 5,000 تماس. که معمولا در روز سال نو. ما هم شکسته یک رکورد شب گذشته” Barzilay گفته بلومبرگ. “با توجه به سنبله ما باید برخی از تماس های تلفنی است که در حال انتظار سه چهار ساعت به یک آمبولانس.”

آنتونی Almojera معاون رئیس جمهور از محلی 3621 که نشان دهنده EMS کارگران در آتش سوزی اعلام شده است وجود دارد افزایش تماس برای درد و سفتی در قفسه سینه و تب و سرفه.

“بسیاری پس از 11 سپتامبر” Almojera گفت.

شهر نیویورک 911 سیستم حدود 2000 کنندگان با 400 برای خدمات پزشکی اورژانس و 200 برای سازمان آتش نشانی و بقیه برای خدمات پلیس. Barzilay گفت: 200 کارگر در حال از بیمار و او نگران است در مورد چه اتفاقی خواهد افتاد اگر این ویروس همچنان در حال گسترش است.

“ما در حال حاضر گذشته افزایش برای سیستم ما. ما گذشت که علامت” او گفت:. “اگر ما از دست دادن یکی دیگر از 10 ٪ از مردم به سقوط بیمار از این من فکر می کنم این شهرستان در حال رفتن به یک بحران است.”

ایالات متحده تا به حال بیش از 94,200 موارد coronavirus و بیش از 1,400 مرگ و میر با توجه به ردیاب از دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>