تعبیه شده ارزش: Covid-19 تحت پوشش بیمه حوادث

In this situation some people may have a feeling that the accident insurance cover taken by them either from life or non-life insurance companies will provide financial support to their families in case of coronavirus-related death.در این وضعیت برخی از مردم ممکن است از یک احساس است که این حادثه پوشش بیمه های گرفته شده توسط آنها یا از زندگی و یا شرکت های بیمه غیر زندگی را حمایت مالی به خانواده های خود در مورد کوروناویروس مربوط به مرگ است.

زندگی و غیر زندگی بیمه ارائه تصادف سود پوشش به policyholders. در مورد زندگی بیمه حوادث بیمه پوشش یک سوار بر یک هسته وقف تمام زندگی و یا مدت سیاست اما شرکت های بیمه غیر زندگی ارائه تنهایی, شخصی, تصادف سیاست به افراد و گروه های ذینفع بیمه.

در مورد مرگ policyholder حادثه زندگی شرکت بیمه به نامزد مبلغ برابر با مبلغ اولیه مطمئن به عنوان حادثه مقدار سود منوط به حداکثر محدود به عنوان در هر شرایط سیاست. تحت این حادثه شخصی سیاست های صادر شده توسط غیر زندگی بیمه مبلغ مطمئن قابل پرداخت است تنها در مرگ به علت حادثه و یا از کار افتادگی دائم. هیچ چیز قابل پرداخت است در طول مدت یا بلوغ و یا lapsation از سیاست.

اخبار مرتبط

تصادف سود
حادثه سود قابل پرداخت تحت این حادثه به نفع سوار و یا پوشش آن زمانی است که تاسیس شده توسط متقاضی بر اساس پزشکی و پلیس گزارش می دهند که زندگی مطمئن متحمل شده بود به بدن آسیب و صدمه بود که علت مستقیم مرگ policyholder.

در قضاوت در مورد بین ملی شرکت های بیمه و وارثان قانونی یک مدیر یک کارخانه چای در موزامبیک که درگذشت “چند نارسایی ارگان” با توجه به آنسفالیت ناشی از نیش پشه منطقه مصرف کننده فروم و دولت مصرف کننده فروم که شنیده درخواست توسط متقاضیان تایید درخواست و دستور داد NIC به پرداخت تصادف نفع ادعا می کنند به ورثه. زمانی که دوباره این موضوع در نظر گرفته شد به انجمن ملی توسط NIC رئیس ديده که “آن خواهد بود و نه احمقانه می گویند که این یک مرگ طبیعی” و “آن دشوار خواهد بود برای قبول NIC این مشاجره که مالاریا به علت نیش پشه یک بیماری است و نه یک حادثه”. نه راضی بودن حکم از انجمن ملی از NIC ثبت درخواست با دیوان عالی کشور است. دادگاه عالی هند اجازه درخواست تجدید نظر ثبت شده توسط NIC و مشاهده شده است که:
یک) در یک سیاست بیمه را پوشش می دهد که مرگ ناشی از تصادف از خطر بیمه شده در برابر یک حادثه: یک نامطلوب اتفاق می افتد یا اتفاق است پیش بینی نشده و غیر منتظره در دوره عادی از انسان رویداد.
ب) گاز گرفته شدن توسط یک پشه است نه یک پیش بینی نشده احتمالی در موزامبیک… بنابراین مرگ مدیر نباید به عنوان یک حادثه است. پشه نیش نمی توان به عنوان یک حادثه آن را به عنوان نه غیر منتظره و پیش بینی نشده.
ج) دیوان عالی کشور روشن است که که در آن یک بیماری است که باعث و یا منتقل شده در این دوره از وقایع آن را نمی خواهد تحت پوشش تعریف یک حادثه است.

بنابراین روشن است که یک بیماری قراردادی در این دوره از زندگی نمی تواند نامیده می شوند به عنوان حادثه و در نتیجه شرکت های بیمه ملزم به اعتراف به ادعای تصادف سود تحت یک سیاست بیمه عمر و یا تحت یک حادثه شخصی سیاست.

بیماری همه گیر کوروناویروس
امروز تمام جهان است وضعیتی وخیم خطر مخوف coronavirus. وجود دارد یک حس اورژانس در سطح دولت ها و همچنین افراد است. در سطح جهان بسیاری از مردم فوت کرده اند با توجه به همه گیر.

در این وضعیت برخی از مردم ممکن است از یک احساس است که این حادثه پوشش بیمه های گرفته شده توسط آنها یا از زندگی و یا شرکت های بیمه غیر زندگی را حمایت مالی به خانواده های خود در مورد کوروناویروس مربوط به مرگ است. اما من فکر می کنم policyholders یا متقاضیان باید بندرگاه چنین افکار و انتظار بیمه خود را برای نجات افراد مبتلا و یا اعضای خانواده خود را. اما من می خواهم برای روشن است که من در تلاش برای توضیح این موضوع از شرکت های بیمه’ نقطه نظر تصمیم نهایی است که حق مصرف کننده مجامع و قوه قضائیه.

تا آنجا که بیمه عمر بیمه گذاران نگران هستند وجود دارد بدون شک در مورد روا ادعا می کنند به میزان مجموع اساسی مطمئن باشید در صورتی که policyholder می میرد به علت عفونت با کورونا ویروس. شرکت های بیمه باید به جلو آمده به ارائه تسکین فوری به وابستگان از جمله مرحوم policyholders با حل و فصل این ادعا بلافاصله و بدون استناد نیاز برای بررسی و حتی در اوایل ادعا موارد است. این یک بحران جهانی از این رو همه باید نگران عمل بی درنگ و empathetically.

نویسنده سابق MD & CEO, SUD زندگی

آیا می دانید چه شده است ؟ FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>