سفارت گروه مجموعه هیدراتاسیون ایستگاه برای بنگلور شهر ترافیک پلیس

سفارت گروه بنگلور مبتنی بر املاک و مستغلات شرکت پا به کمک بنگلور شهر ترافیک پلیس با راه اندازی چهار ایستگاه های آبرسانی که در آن پرسنل پلیس می تواند طراوت زمان می شکند.

هیدراتاسیون ایستگاه های مجهز به آب آشامیدنی تنقلات و توالت متوقف می شود. علاوه بر این سفارت شده تهیه دست عفونی ماسک یکبار مصرف و تغذیه تنقلات از طریق فروشندگان مورد تایید شده توسط پلیس راهنمایی و رانندگی. موارد شده اند را به دست ستاد و توزیع خواهد شد روزانه بیش از هشت روز به 44 ایستگاه و 3,800 نفر نیروی کار.

“پلیس که وظیفه اجرای قفل پایین حفظ قانون و نظم اطمینان حاصل کرد که شهروندان به اقامت در خوابگاه خود هستند در خطر ابتلا به این ویروس نیز هست. برای کمک به آنها در انجام وظایف خود در امن و بهداشتی شیوه سفارت رسیده به پلیس بر روی زمین در طول این زمان دشوار” گفت: Aditya Virwani Chief Operating Officer سفارت ،

این شرکت identifyed مناطق اطراف سفارت Manyata کسب و کار پارک, سفارت تکنولوژی ایجاد کرد, سفارت آیکون و سفارت Paragon, سفارت, گروه راه اندازی چهار ایستگاه های آبرسانی.

Dr B R Ravikanthe Gowda مشترک کمیساریای از ترافیک شهر بنگالور پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: “ما نزدیک سفارت برای ارائه حمایت خود را به ما. به عنوان پلیس راهنمایی و رانندگی پرسنل در حال کار در روز و شب شامل گسترش coronavirus ما با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای حفاظت از سلامت خود را بیش از حد. ما درخواست سفارت برای ارائه تجهیزات ایمنی عفونی و یک میان وعده مغذی برای حفظ آنها در طول این دوره بسیار دشوار است. علاوه بر این سفارت برگزار آبرسان چهار امتیاز در سراسر شهر که در آن ما پرسنل می تواند بسیار مورد نیاز می شکند. چنین اعمال از مهربانی و سخاوت واقعا دلگرم کننده و انگیزه برای کل نیروی.”

Jitu Virwani رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل, سفارت شده همزمان رسیده به کارناتاکا وزیر B S Yediyurappa به شناسایی شرکت های خصوصی می تواند کمک به تلاش های دولت در پرداختن به تاثیر ویروس. در پاسخ رئیس دفتر وزیر به اشتراک گذاشته شده یک بخشنامه با اطلاعات در مورد چگونه به کمک در طول این بحران است. این شامل مجموعه ای از یک حساب بانکی برای دریافت مالیات معاف کمک های مالی به سمت وزیر ارشد صندوق امداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>