2020 دموکرات مایکل بلومبرگ مواجه انتقاد در سراسر طیف سیاسی برای این ادعا که او می تواند تقریبا هر کسی چگونه به مزرعه.

یک کلیپ از بلومبرگ سخنرانی در دانشگاه آکسفورد را Saïd مدرسه کسب و کار در سال 2016 مطرح بیش از آخر هفته و موجب خشم و انزجار از چپ و راست در توییتر. در این فیلم سابق شهر نیویورک شهردار گفت که مردم باید بیشتر “ماده خاکستری” به فن آوری مشاغل در عصر اطلاعات از کسانی که در کشاورزی و یا صنعتی جوامع است.

“از جامعه کشاورزی به طول انجامید 3000 سال” او گفت:. “من می توانم به کسی آموزش … به یک کشاورز. این یک فرایند است. شما حفاری سوراخ, شما با قرار دادن بذر در شما قرار داده و خاک در بالا شما اضافه کردن آب بالا می آید ذرت.

“سپس ما تا به حال 300 سال از جامعه صنعتی است. شما با قرار دادن قطعه ای از فلز در تراش و شما به نوبه خود میل لنگ در جهت فلش و شما می توانید یک کار” بلومبرگ ادامه داد.

در حال حاضر نامزد انتخابات ریاست جمهوری در ادامه به تشخیص “اقتصاد اطلاعات” از همه قبل از زمان طولانی است.

“اطلاعات در اقتصاد است و اساسا متفاوت است چرا که آن را ساخته شده در اطراف جایگزین مردم با تکنولوژی و مجموعه مهارت های است که شما باید به یاد بگیرند که چگونه به فکر می کنم و تجزیه و تحلیل و کل سطح و درجه متفاوت” بلومبرگ گفت. “شما باید به یک مهارت های مختلف تنظیم شده است. شما باید خیلی بیشتر از ماده خاکستری است. این روشن نیست که معلمان از یاد می دهد و یا دانش آموزان می توانند یاد بگیرند.”

سازمان دیده بان مربوط به بخش های زیر شروع 42:00 دقیقه علامت:

یک ویدیو یک دقیقه ای از بلومبرگ سخنرانی ارسال شده در توییتر تولید گرما از دموکرات ها و جمهوریخواهان و دیگران که گفت: مهر را تعيين کشاورزی توهین آمیز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im