Emami, Nuvoco, Emami Cement, Emami Group director, Competition Commission of India, FMCG business“این همه پول نقد معامله است. این شرکت در ارزش حقوق صاحبان سهام است که تقریبا Rs2,500 کرور. آن را به یک وام بانکی از حدود Rs2,000 کرور در حالی که در اطراف Rs1,000 کرور است وام در مقابل سهام” امامی مدیر گروه Aditya Agarwal گفت: FE.

در یک پیشنهاد به پاره بدهی های متنوع امامی گروه در روز پنج شنبه اعلام کرده است که وارد شده به یک توافق الزام آور با Nuvoco مناظر, شرکت, بخشی از Nirma, گروه, برای فروش سیمان خود را کسب و کار برای یک شرکت ارزش `5,500 کرور.

کلکته-بر اساس گروه موافقت کرده است به فروش 100% سهام در امامی سیمان (ECL) به راه انداخته شد در سال 2016. “این همه پول نقد معامله است. این شرکت در ارزش حقوق صاحبان سهام است که تقریبا Rs2,500 کرور. آن را به یک وام بانکی از حدود Rs2,000 کرور در حالی که در اطراف Rs1,000 کرور است وام در مقابل سهام” امامی مدیر گروه Aditya Agarwal گفت: FE.

اخبار مرتبط

Nirma, گروه گفت: کسب ECL فعال خواهد شد Nuvoco یک ساختمان مواد شرکت به کسب و کار خود را به سطح بعدی و تبدیل به یکی از پیشرو سیمان بازیکنان در کشور و به طور خاص در شرق. ECL عمل یک مجتمع کارخانه سیمان در Risdah, Chhattisgarh و سه سنگ زنی واحد در غرب بنگال و بیهار و Odisha — با مجموع سیمان-سنگ زنی با ظرفیت حدود 8.3 میلیون تن در سال (MTPA). آن را به فروش می رساند محصولات تحت نام تجاری “دو گاو’. “پس از اتمام معامله تجاری می شود متعلق به Nuvoco. بدون شک وجود دارد که آنها را نیز دریافت, معدن, اجاره,” Agarwal گفت. معامله منوط به رسم و آیین نامه ها از جمله اخذ مجوز از کمیسیون رقابت هند (CCI) است و انتظار می رود به کمال می شود و در سه-چهار ماه.

قابل توجه ECL دارای معدن اجاره در Chhattisgarh, Rajasthan و آندرا پرادش است. “در طول نه ماه منتهی به 31 دسامبر 2019 سیمان شرکت درآمد در حدود Rs1,800 کرور. آن است که در حال حاضر پول نقد مثبت” Agarwal مطلع است.
با توجه به Manish درک مدیر امامی گروه این معامله یک گام مهم در این گروه اظهار داشت: هدف از تبدیل شدن به بدهی رایگان و با این معامله این امر قابل ملاحظه ای در دستیابی به این هدف است. یک فرد با آگاهی از این حرکت گفت: پس از فروش سیمان, کسب و کار, امامی گروه را در اطراف Rs600 کرور بدهی در پروموتر سطح.

به طور قابل توجهی مروج امامی گروه در ماه ژوئن سال گذشته انجام شده سهام فروش 10% در امامی با مسئولیت محدود, شاخص FMCG نهاد این گروه برای بالا بردن حدود Rs1,230 کرور. این مقدار در نظر گرفته شده بود استفاده می شود در درجه اول برای کاهش بدهی در پروموتر سطح. سهام فروش تا به حال رخ داده در طبقه بورس به خیمه سرمایه گذاران نهادی. جدا از تکنولوژی اطلاعات, کسب و کار, گروه قابل توجهی از حضور در بیو دیزل و روغن های خوراکی, مقاله, ملک و بخش های بهداشت و درمان, در میان دیگران.

“این کسب یک سرنوشت و تحول گام در Nuvoco سفر به تبدیل شدن به یک ساختمان مواد شرکت در هند ارائه عملکرد برتر است. امامی سیمان ما را قادر به سیمان ما کسب و کار به سطح بعدی و ادامه خدمت به مشتریان ما با نوآورانه و محصولات با کیفیت بالا است که به آنها اعتماد” گفت: Hiren پاتل رئیس Nuvoco.

در انتشار Nirma, گروه گفت: با ادغام Nirmax کسب و کار در راجستان و تکمیل این کسب Nuvoco را تبدیل به یکی از پیشرو سیمان بازیکنان در کشور و به طور خاص در شرق.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de