الیزابت وارن احساس نیش شنبه

هوستون — الیزابت وارن تیم به مدت طولانی پیش بینی جاده او را به کاخ سفید خواهد بود سنگی اعتماد به نفس کافی به نام یک مسابقه او می تواند برنده از جمله خانه اش در ایالت ماساچوست است.

در حال حاضر مقدماتی سه شنبه نتایج جستجو برای 2020 دموکراتیک زمینه آشکار چقدر باریک راه او خواهد بود باید او تصمیم به فشار به حزب ملی کنوانسیون در میلواکی ویسکانسین در این تابستان.

با وجود عظیم سازماندهی زمین بازی از جمله 400 کارکنان در سه شنبه متحده Massachusetts سناتور دچار ضربه پس از ضربه در چهار اوایل نامزدی مسابقات.

سپس در سه شنبه او برنده هیچ رقابت و حتی سوم به پایان رسید و در خانه اش در ایالت ماساچوست است.

به دنبال کاستن از نگرانی وارن مدیر کمپین راجر لاو گردش دیگر یادداشت این هفته قبل از دموکرات ها در 14 ایالت و یک خاک ایالات متحده تصمیم گرفت که چگونه به اختصاص 1,357 نمایندگان در میان نامزدها هنوز هم در حال اجرا برای حق برای به چالش کشیدن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

در این یادداشت او اصرار رئیس خود باقی خواهد ماند “ماندگار” پس از همه آرا شمارش با استناد به داده های داخلی نشان او بود و انتظار می رود به انتخاب نمایندگان “تقریبا در هر کشور در بازی شنبه” و “در یک موقعیت قوی برای کسب درآمد قابل ملاحظه نماینده مسافت بیرون آمدن از شب.”

“اما به عنوان گرد و غبار حل و فصل پس از 3 مارس واقعیت این مسابقه روشن خواهد شد: هیچ نامزد خواهد شد و به احتمال زیاد در یک مسیر به اکثریت نمایندگان مورد نیاز را به نفع خود آشکار ادعای دموکراتیک نامزدی,” او نوشت.

در نشانه ای از خوش بینی وارن متعهد بودجه از شکستن رکورد $24.6 میلیون مارس جمع آوری کمک های حمل و نقل در ماه مارس رای گیری متحده صرف $4.1 میلیون در تبلیغات پیش از مسابقات در مارس 3, مارس 10 و 17 مارس به عنوان به خوبی به عنوان در ویسکانسین که در آن دموکرات ها به پای صندوقهای رای در 7 آوریل.

تبلیغات تجزیه و تحلیل این هفته گزارش تلویزیون کابلی خرید در حال اجرا از شنبه-9 مارس. در عین حال باقی بماند PAC فوق العاده عمل سیاسی کمیته تشکیل شده است که در ماه گذشته به افزایش انتخاباتی شانس تصمیم گرفت در برابر استقرار منابع در هفته آینده پس از آن می تواند دوباره پر کردن خزانه خود و ارائه وارن با گذشت زمان به نظر او مراحل بعدی با توجه به نیویورک تایمز در مارس 3. باقی بماند تایید تاسیس و پس از سناتور برافراشته در برابر این گروه برای اکثریت اولیه چرخه صرف تقریبا 15 میلیون دلار در تبلیغات پیش از نوادا, کارولینای جنوبی و سه شنبه.

با یک چشم به افق اما وارن اقبال بعید به بهبود است.

در میشیگان, مارس 10 رای گیری دولت که زمانی بخشی از دموکراتیک “دیوار آبی” قبل از سال 2016 او نظرسنجی در 13% پشتیبانی در ماه فوریه هنگامی که سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و مینه سوتا بهداشت ، ctq هنوز در این مسابقه است. در فلوریدا و گرجستان که در آن مقدماتی برگزار خواهد شد و در 17 مارس و آوریل 24 بود او را جذب 5% و 4% از آرا دوباره زمانی که Buttigieg و Klobuchar بودند در کشاکش.

وارن پس از یک پیشتاز در شلوغ بسته به دنبال ریاست جمهوری است. منظم رسول افزایش یافت و به بالای سنجی بر اساس استعداد خود را برای خرده فروشی و با سیاست و با سراسیمگی از برنامه های نشان دادن او آماده بود برای فرصت ها و فشارهای دفتر بیضی.

اما با وجود بهترین تلاش ها در مبارزات انتخاباتی و مناظره مرحلهاو صدمه دیده است ناتوانی خود را به او رشد پایه از سفید کالج تحصیل دموکرات ها به خصوص در میان اقلیت اعضای حزب. او نیز مانع عدم تمایل خود را تا زمانی که به تازگی به افتراق خود از ایدئولوژیک متحد برنی ساندرز.

هر چه دلیل Warren, شناخته, آفتابی, خوش بین وضع در کمپین بلیزرز بود به ویژه مصرف انرژی در طول سی ان ان مصاحبه دوشنبه شب. هر چند او تایید شده توسط امیلی لیست نصب عمومی حمایت جو بایدن منجر به ساندرز طرفداران اصرار او را به انجام همان است اما در پشت سناتور ورمونت برای بسیاری از روز.

وارن خطاب معمای در مرحله قبل از 3000 نفر در شرق لس آنجلس بعد از جمعه های آخر رالی قبل از رای گیری آغاز شد که بازیگران.

“ما خودمان را پیدا کنید barreling به سمت دیگری اولیه در امتداد همان خطوط به عنوان 2016: یکی برای خودی یکی برای یک خارجی است. دموکراتیک رای دهندگان باید انتخاب بیشتر از آن,” او گفت:.

وارن دوباره عنوان دو اصطلاح معاون رئیس جمهور تاییدیه از جمله کسانی که از Buttigieg و Klobuchar به عنوان او خودش رای دادند در کمبریج ماساچوست صبح روز سه شنبه قبل از پرواز به میشیگان برای او فوق العاده سهشنبه رویداد.

“این است که در مورد گرفتن و صحبت کردن به مردم در مورد آنچه ممکن است تغییر که ممکن است در این کشور. این است که در مورد استراتژی است. این است که در مورد یک لحظه در تاریخ,” او گفت: NBC.

اما مایکل بلومبرگ ارائه bluntest اگر نه مغرضانه را در چشم انداز وقتی پرسید که آیا او را در نظر گرفت تا پایان روز سه شنبه “خوب است.”

“اگر وجود دارد تنها سه نامزد شما نمی تواند انجام دهد و بدتر از آن” میلیاردر سابق شهر نیویورک شهردار گفت.

وقتی خبرنگار به او گفت که وارن او پاسخ داد: “من نمی دانستم او هنوز در او؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>