الیزابت وارن به پایان می رسد انتخابات ریاست جمهوری

الیزابت وارن به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در روز پنج شنبه پس از پیدا کردن هیچ مسیر دموکراتیک nominatio اما او هیچ نشانه ای که آیا او به حمایت از همکار مترقی برنی ساندرز یا میانه تر و تازه سودای جلو-دونده جو بایدن.

“من می خواهم به یک زمان کمی به فکر می کنم کمی بیشتر,” او گفت.

وارن گفت که او معتقد است او می تواند یک پل ارتباطی بین مترقی و میانه رو بال از حزب دموکرات اما نتایج انتخابات نشان داد که چنین نیست. “به من گفته شد در آغاز از کل این تعهد است که وجود دارد و دو خطوط مترقی لین که برنی ساندرز است که وقت و متوسط لین که جو بایدن است وقت و هیچ جایی برای هر کسی دیگری در این. من فکر نمی کنم که درست بود — اما ظاهرا من اشتباه بود,” او گفت:.

ساندرز به خبرنگاران گفت: او را دوست دارم به او به عنوان بخشی از حرکت خود را. “هیچ سوال وجود دارد که او را دستور کار آنچه او جنگیدند برای مبارزات انتخاباتی خود را بسیار نزدیک به آنچه که من در مبارزه برای از بایدن” ساندرز گفت: او به عنوان ترک ورمونت برای یک مبارزه انتخاباتی در آریزونا.

اگر چه او در حال حاضر شناخته شده برای او ایده های مترقی وارن تایید هیلاری کلینتون بیش از ساندرز در سال 2016.

زن ستیزی در رقابت برای ریاست جمهوری ؟

در کنفرانس خبری وارن خواسته شده بود در مورد اینکه آیا او فکر جنسیتی نقش مهمی در شکست مبارزات انتخاباتی. او گفت که یک تله بود سوال برای زنان است. “اگر به شما می گویند بله وجود تبعیض جنسیتی در این مسابقه هر کس می گوید: Whiner!” وارن گفت. “و اگر به شما می گویند بدون هیچ تبعیض جنسی در مورد bazillion زنان فکر می کنم: چه سیاره شما زندگی می کنند؟”

“همه کسانی که کمی از دختران در حال رفتن به باید صبر کنید چهار سال بیشتر,” او گفت: کسانی بودند که با الهام از فکر زن اول رئیس جمهور. “این را به بود,” او گفت:.

اما مجلس نانسی پلوسی گفت: وارن برداشت نشان داد وجود دارد یک عنصر از زن ستیزی در انتخابات ریاست جمهوری. “هر بار که من معرفی شده به عنوان قدرتمند ترین زن من تقریبا گریه چون من آرزو می کنم که درست نیست” پلوسی گفت. “من آرزو می کنم که ما تا به حال یک زن رئیس جمهور ایالات متحده و ما به انجام آن است.”

وارن ساخته شده خود را اعلام و در همان محل به او لگد کردن مبارزات انتخاباتی خود را — خارج از خانه او در کمبریج ماساچوست است. به عنوان او راه می رفت خود را مقابل درب این جمعیت در خارج تشویق ‘ما شما را دوست دارم” و “متشکرم”. او به همراه همسرش بروس و سگ بیلی.

ماساچوست سناتور هرگز قرار داده شده بالاتر از سوم در هر اصلی مسابقه و تصمیم به رها کردن پس از شکست به پیروزی در هر یک از 14 متحده که رای دادند در روز سه شنبه. او دقیق سیاست های پیشنهادی ثابت شده کافی برای ساخت از حمایت گسترده نژادی متنوع پایه مورد نیاز برای متحد کردن حزب.

وارن در مقابل بلومبرگ

حتی او به عنوان از دست دادن چند مسابقات Warren, بود, ارائه, قوی, بحث اجرای آن آسیب دیده مایکل بلومبرگ که به پایان رسید نامزدی خود را تلاش در روز چهارشنبه. در تماس با هواداران در روز پنج شنبه او به نظر می رسید به اعتبار برای گرفتن سابق شهر نیویورک شهردار خارج از مسابقه است.

“در این کمپین ما شده اند حاضر به مبارزه و زمانی که لازم است ما به سمت چپ مقدار زیادی از خون و دندان در طبقه. و من فکر می کنم یک میلیاردر که محروم شده است این شانس را به خرید این انتخابات” او گفت:.

در طول کمپین ” من یک برنامه برای که زمین کافی بود برای غلبه بر رای دهندگان شک و تردید در مورد توانایی خود را به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او در بر داشت خودش فشرده بین مترقی رای دهندگان که به طور فزاینده ای مورد علاقه ساندرز و میانه رو که دیدم او به عنوان بیش از حد سمت چپ را در نوسان-دولت رای دهندگان دموکرات نامزد را در بر می گیرند.

او برداشت وارونه یک نامزد شده بود که با بایدن برای کسب مقام اول در اکتبر 2019. اما در ماه های اخیر او ضربه از بالا به عنوان بلومبرگ ramped تا مبارزات انتخاباتی خود و ساندرز در زمان منجر شود.

تماس با فساد

وارن که وارد این مسابقه در اواخر 2018, شناخته شد, مهاجم انتقادات از وال استریت و واشنگتن برنامه های خود را به مالیات بر ثروت و فشار به تنظیم شرکت های بزرگ که او اغلب گفته بودند فریب دادن مردم عادی است.

“هنگامی که شما ببینید یک دولت است که با این نسخهها کار بزرگ برای کسانی که با پول و نه کار را به خوبی برای هر کس دیگری است که فساد خالص و ساده است و ما نیاز به تماس با آن را برای آنچه در آن است,” او گفت: در یک ژانویه رالی در شهر اوکلاهما.

در حالی که او توضیح داد که خودش را به عنوان یک سرمایه داری قدرت او را به سمت چپ متمایل کمپین نگران وال استریت و باعث هشدار از میلیاردرها و مدیران شرکت های بزرگ که او در نظر گرفته شده به پاره کردن سیستم.

او همچنین مکرر هدف از تهمت که به او لقب “Pocohantas’ اشاره به ادعای آمریکایی های بومی و نسب که او بعد recanted و ارائه یک عذرخواهی.

وارن توسعه یافته بیشتر سیاستهای پیشنهادی از هر یک از رقبای نورد حدود 80 طرح با مجموع قیمت $30 تریلیون. او بهترین و شناخته شده پیشنهاد — برای یک مالیات بر ثروت — نام برای 2 درصد مالیات در آمریکا, ثروتمندترین خانواده های که او گفت: بالا بردن $2.75 تریلیون بیش از یک دهه به پرداخت برای جارو طرح مراقبت های بهداشتی جهانی و لغو بدهی های دانشجویی.

او وکالت مورخ بازگشت به زمان خود را به عنوان یک استاد حقوق دانشگاه هاروارد و رسالت خود را به رای دهندگان مشتاق برای تیز چپ به نوبه خود برای حزب دموکرات است. اما حتی به عنوان او را در آغوش برخی از لیبرال ترین سیاست های همیشه طرفدار یک نامزد ریاست جمهوری او در نهایت قادر به تصاحب مترقی گوشته از Sanders.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de