دموکرات نامزد ریاست جمهوری الیزابت وارن در روز پنج شنبه دوباره به چالش کشیده مایکل بلومبرگ به انتشار کارمندان سابق از عدم اطلاع توافق نامه گفت: او تا به حال حتی کشیده شده تا یک سند حقوقی برای او به ثبت نام.

“بنابراین من استفاده می شود به آموزش قانون قرارداد و من فکر کردم من می خواهم با این آسان است. همه شهردار بلومبرگ انجام دهد این است که آن را دانلود کنید. من متن آن است. نشانه آن است. و پس از آن زنان یا مردان رایگان خواهد بود به صحبت می کنند و داستان های خود را بگویید,” وارن گفت.

وارن نظرات به دنبال برخورد با سابق شهر نیویورک شهردار در بحث از نامزدهای دموکرات در لاس وگاس در روز چهارشنبه. در طول این فروم او بارها و بارها از او خواسته برای آزادی زنان از موافقت نامه های آنها امضا شده با بلومبرگ LP برای حل و فصل شکایت علیه شرکت خود را که ذکر آزار و اذیت جنسی و خصمانه محیط کار. بلومبرگ پاسخ داد که او انرا پایان نامه.

“هیچ یک از آنها متهم من از انجام هر کاری به غیر از شاید آنها هیچوقت مثل یک شوخی گفتم. و اجازه دهید من فقط — و اجازه دهید من-انگار توافق بین دو طرف است که می خواستم به آن را نگه دارید آرام و منم به آنها. آنها با امضای این توافق نامه و به خوبی با آن زندگی می کنند” بلومبرگ گفت.

هنوز وارن گفت که او را حمایت بلومبرگ اگر او بودند دموکراتیک نامزد. “من می خواهم به فکر می کنم حزب دموکرات بهتر از داشتن یک متکبر میلیاردر که آزار زنان و درگیر در تبعیض جنسی مبارزه می کند. در پایان روز خود را برای رفتن به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل کسی و آنچه که من می تواند تضمین کند که من میل کسی” وارن گفت:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im