Freshman تشکر. Elise Stefanik یک آوازی مدافع رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در میان استیضاح مبارزه raked در یک رکورد جذب سرمایه مسافت طی سه ماهه چهارم سال 2019.

نیویورک جمهوریخواه مطرح $3.2 میلیون نفر در طول سه ماه گذشته از سال با توجه به سیاسی. که ضربان خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف سرب استیضاح مدیر از کالیفرنیا که در زمان در 2.5 میلیون دلار در همان زمان.

Stefanik مارک شده از یک ستاره در حال افزایش در حزب جمهوری خواه پس از او ارائه شده بی امان دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در طول استیضاح توسط مجلس این مقالات از آن حمایت می شدند به طور انحصاری توسط دموکرات ها و مستقل است.

او آتشین بازجویی از شاهدان به نام دموکرات ها به دست آورده او را ستایش از مغلوب ساختن پیشی جستن ترین بالا مشخصات متحدان.

Stefanik یکی از چندین آمریکا و کاخ سفید تعیین شده به عنوان رسمی anti-استیضاح رسولان قبل از سنا محاکمه اما او همچنین صحبت کردن در دفاع از رئیس جمهور در مجلس استیضاح آغاز شد که در پاییز گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را ستایش کرده است Stefanik که به طور معمول به نام شیف یک “لانه” را رد کرد و ادعا می کند در برابر تهمت های ساخته شده توسط دموکرات ها و منتقدان در رسانه ها.

از رئیس جمهور انتظار می رود که تبرئه از اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره در یک رای گیری برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

“آدام شیف را استیضاح شم رسیده است” Stefanik جشن در یک صدای جیر جیر اخیر. “آن حزبی خلاف قانون اساسی ناعادلانه و ناقص از شروع.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de