MSNBC میزبان شادی رید رفت و سر به سر با رهبر اوهایو سیاه جمهوریخواه ارتباط بر اینکه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک مستبد.

رید ادعا در شبکه یکشنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن همه “نشانگر” از استبداد و باعث شده بود “عادی شدن خشونت است.” تریسی Winbush رئیس جمهوری خواه گروه آمار در میزبان و گفت رید نیست درک واقعی رهبری است.

“همه چیز را که شما مورد گفت: رئیس جمهور استبداد چیزی که در مورد استبداد هیچ یک از این بدان معناست که هر چیزی را به خاطر شما نمی شناخت, رهبری,” او گفت: بعد اضافه میکند: “روزنامه نگاران نمی خواهید برای پوشش حقیقت آنها نمی خواهند به پوشش حقایق است. آنها نمی خواهند به آنها را پوشش میدهد. آنها هرگز. آنها هرگز حقیقت رو گفتم و/یا حقایق در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“که در واقع درست نیست” رید در پاسخ به Winbush ادعای در مورد روزنامه نگاران را پوشش حقایق است. در نزدیکی پایان ستیز بخش رید خواسته مهمان که آیا رئیس جمهور شد “ارسال شده توسط خدا است.”

“تمام قدرت بالا توسط خدا” Winbush پاسخ داد. “من باور دارم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در آنجا که خدا به او اجازه وجود داشته باشد به آمریکا مهلت به طوری که آنها می توانید تنظیم مجدد و بازگشت به حالت عادی است.”

این بخش پس از آن آمد به زمانی که Winbush اظهار داشت که مغلوب ساختن پیشی جستن یک “پادشاه” اگر او اعتماد در عیسی مسیح است. پانل خندید و خواه به عنوان رید او را قطع کردن.

در ماه نوامبر مغلوب ساختن پیشی جستن خروجی وزیر انرژی ریک پری گفت: رئیس جمهور شد “انتخاب شده است.” او اضافه کرد که او نیز معتقد است رئیس جمهور سابق باراک اوباما با خدا شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im