ویراستاران انجمن صنفی هند را از تماس پلیس برای اذیت و آزار کشمیری روزنامه نگاران

ویراستاران انجمن صنفی هند روز سه شنبه با ابراز نگرانی از اقدامات صورت گرفته در برابر دو کشمیری روزنامه نگاران — عکاس آزاد Masrat زهرا و هندو خبرنگار Peerzada Ashiq– بر اساس سرینگر توسط سازمان های اجرای قانون. انجمن صنفی نیز خواسته پلیس به آزار و اذیت روزنامه نگاران در آینده طبق گزارش های رسانه ها.

“در حالی که تنها یک شاه [اطلاعات اولین بار در گزارش] ثبت شده است در ارتباط با یک گزارش ثبت شده توسط Peerzada Ashiq مقامات در قلمرو اتحادیه باید با استفاده از فعالیت های غیر قانونی پیشگیری از عمل در برابر Masrat زهرا” انجمن صنفی گفت. “هر گونه توسل به چنین قوانینی برای صرفا انتشارات چیزی در جریان اصلی و یا رسانه های اجتماعی یک ناخالص سوء استفاده از قدرت است. تنها هدف آن می توان به حمله تروریستی به روزنامه نگاران.”

انجمن صنفی مواخذه پلیس برای استفاده از قانون گذاشته برای تروریست ها علیه روزنامه نگاران “صرف رسانه های اجتماعی پست از تصاویر واقعی.” انجمن صنفی افزود که این رویکرد درست شده اند برای تماس با سردبیر روزنامه قبل از مصرف چنین مرحله است.

“انجمن صنفی خواسته است که اتحادیه قلمرو دولت جامو و کشمیر برداشت اتهامات فورا” این بیانیه به این نتیجه رسیدند.

در مارس 18, Masrat زهرا رزرو شده بود تحت فعالیت های غیر قانونی پیشگیری از قانون برای آپلود پست که جلال “ضد ملی فعالیت های در سیستم عامل رسانه های اجتماعی.” در حالی که در Ashiq مورد یک شاه بود و تسلیم در برابر او ادعا که او misreported در اجازه به مرحوم داعش’ خانواده در Baramulla برای سفر به جمع آوری اجساد هر چند که بعدا لغو شد.

با توجه به اصلاح UAPA دولت می تواند پروب مردم چه کسی آن را بداند به عنوان یک تهدید برای امنیت ملی و توانمند افسران ملی تحقیقات آژانس به نگاه به این موارد است. یک فرد متهم تحت عمل می تواند زندانی تا هفت سال است.

در روز سه شنبه, ارشد کشمیری روزنامه نگار و مفسر Gowhar Geelani نیز رزرو شده توسط Cyber ایستگاه پلیس در کشمیر منطقه. پلیس ادعا کرد که او زیاده روی در فعالیت های غیر قانونی از طریق رسانه های اجتماعی بودند که “به مخاطره اندازد ملی و یکپارچگی و حاکمیت و امنیت هند” است. پلیس گفته است که Geelani شده بود ستایش تروریسم در دره کشمیر از طریق پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de