اقتصاد در ICU – چگونه بی کفایت هستند پزشکان ؟

Planning Commission, Montek Singh Ahluwalia, ICU, NPA, GST, UPA legacy, Manmohan singh, Flipkart, NDAAhluwalia به درستی اشاره می کند که UPA catalysed PPP-led توسعه زیرساخت اما این نیز کمک قابل توجهی به امروز بزرگ NPA ظروف سرباز یا مسافر.

در راه اندازی سابق کمیسیون برنامه ریزی معاون رئیس Montek سینگ Ahluwalia را, پشت صحنه, وزیر دارایی سابق P چیدمبرم گفت که در حالی که اقتصاد بود که چرخ به ويژه حضور پزشکان بی کفایت بودند. در پس از آن بیان گروه ایده ارز (به عنوان مثال) Ahluwalia به چند نمونه از این دولت آن را به طرز وحشیانه ای اشتباه است—نه تمیز کردن NPAs به شدت به اندازه کافی بد GST, بالا بردن واردات حفاظت ،

در حالی که این به طور گسترده صحیح اقتصاد در ICU حتی قبل از NDA آمد به قدرت (گرافیکی) و دوقلو-balance-sheet بحران hobbling اقتصاد است UPA میراث. است که چرا سرمایه گذاری سطوح در حال سقوط بودند به رشد اعتبار و متاسفانه یک کسری حساب جاری نیز خارج از کنترل آن 4.8 درصد از تولید ناخالص داخلی در FY13.
همچنین در حالی که تعداد زیادی است گفت: در مورد NDA اشتباهات آن ساخته شده است برخی از بزرگ اصلاحات بیش از حد—IBC به ذهن می آید بلافاصله به عنوان نشانی از استفاده گسترده از Aadhaar برای ساخت پرداخت به طور مستقیم به Jan Dhan حساب آپی ساخت پرداخت دیجیتال افزایش می یابد ،

اخبار مرتبط

چگونه صالح پزشکان بستگی دارد از نظر شما آیا تا به حال وجود داشته است UPA-3 در سال 2014 آن رویا-تیم Manmohan-چیدمبرم-Ahluwalia را ساخته اند که مهم اصلاحات که مورد نیاز; Ahluwalia کتاب یک مرجع خوب برای چه UPA شد به احتمال زیاد باید انجام شود. داده و رکورد خود را به عنوان یک اقتصاددان و بوروکرات کتاب باید به عنوان خوانده شده برای هر کسی که می خواهد به دانستن چگونه به توالی اصلاحات—معروف M-سند توضیح می دهد که چگونه اصلاحات نیاز به توان داخلی سازگار است. در IE Ahluwalia توضیح داد که چگونه در مورد صادرات بازرگانی این وزارتخانه به تنهایی نمی تواند آمد تا با احیای طرح پس مشکل واقعی نهفته در سیاست نرخ ارز, کار, قوانین سرمایه گذاری مستقیم خارجی, سیاست, دستمزد, نرخ, هزینه های مالیاتی و غیره. با توجه به عمق 1991 بحران زمانی که Manmohan Singh شد FM آن است که به اعتبار این تیم که Ahluwalia بخشی جدایی ناپذیر است که اصلاحات و تعيين توالی شد و به کار گرفته هست.
عدم کار اصلاحات است که دلیل اصلی برای هند به طور مداوم از دست رفته اتوبوس در کار فشرده صادرات مناطق مانند پوشاک و کفش; این است که چین به سرقت برده مارس و بعد از سمان رهبری آن است. Ahluwalia می گوید سینگ مشاهده شد که کار اصلاحات تنها می تواند پس از چند سال از 10 درصد رشد تولید ناخالص داخلی; همچنین چهار نفر از UPA را از 10 سال دیدم 9-10 ٪ رشد و دیدم حدود 8% سطح. یک UPA-3 پس از آن نمی توانست انجام هر گونه عمده اصلاح قانون کار پس از سال 2014 رشد بود و در 5-6 ٪ محدوده.

با توجه به ایندیرا گاندی میراث بانک ملی و UPA پیچ در پیچ تا Vajpayee خصوصیسازی حتی غیر کار با بانک های خصوصی سازی نمی توانست در UPA-3 در دستور کار است یا نه. Ahluwalia معتقد است که ایجاد یک شرکت هولدینگ برای همه بانک ها و اجازه دادن به مدیران منصوب مشهور حرفه ای برای اجرای بانک بهتر است به عنوان آن را رایگان بانک ها از کنترل دولت. جدا از ساختار صدایی به طرز مشکوکی مانند IL&FS را چگونه می تواند به دولت پمپ در lakhs از کرور روپیه به بانک و پس از آن مسئولیت کامل برای اجرای آنها ؟ خصوصی سازی است که واقعا تنها راه خروج از ظروف سرباز یا مسافر. بنابراین حتی اگر UPA-3 تا به حال تحت فشار قرار دادند برای یک بانک بد به تمیز کردن بخش مالی عدم خصوصیسازی را به ارمغان آورد مشکل یک بار وام برداشت.

Ahluwalia به درستی اشاره می کند که UPA catalysed PPP-led توسعه زیرساخت اما این نیز کمک قابل توجهی به امروز بزرگ NPA ظروف سرباز یا مسافر. مدل منجر به exorbitantly-قیمت نیروگاه مانند انرون یکی از امتناع به طور همزمان اصلاحات بخش برق به معنای حق نگه داشته تا ستون. عدم حل اختلاف ساز برای پروژه های زیربنایی نیز به این مشکل آیا به عنوان ناتوانی دولت در چوب به وعده های خود را از دسترس بودن زمین زغال سنگ ،

معلوم نیست چگونه Ahluwalia فکر می کند مخابراتی انقلاب بود UPA عزیزم پس این کاملا یک Vajpayee ابتکار. و مانند وجود دارد-بود-بدون از دست دادن Kapil Sibal, Ahluwalia رد CAG را 2G دست برآورد به عنوان مبالغه—او احساس می کند یک CAG رسمی Rs 2,645 کرور دست دادن واقعی تر از رسمی Rs 57,666-176,000 کرور روپیه برآورد.

Ahluwalia نقل قول سینگ عنوان کرد و گفت که یک Raja دادن طیف در سال 2008 در قیمت های وارد شده در یک سال 2001 حراج ارائه شد یک “سطح زمین” به کسانی که جدید; چگونه می تواند دو درخشان اقتصاددانان سقوط برای این کار ؟ Ahluwalia تلاش می کند نشان می دهد که Raja کم هزینه تخصیص طیف مسئول هند کم هزینه, تلفن, اما نادیده می گیرد که رجا را مورد علاقه های شما اضافه نمی کند به مخابرات ظرفیت; این با مسن telcos و تعرفه ها همچنان به سقوط حتی پس از طیف به حراج گذاشته شد در قیمت ها در بازار پس از سال 2010.

متاسفانه برای یک کتاب نوشته شده توسط هند یکی از بهترین مدیران اقتصادی آن است که به اندازه کافی مهم از عمده UPA شکست مانند گذشته نگر مالیات 90 درصد مواد غذایی یارانه به 66 درصد از جمعیت زمین عمل می کنند ساخته شده است که خرید زمین گران و وقت گیر قتل Sterlite را Niyamgiri پروژه زنجیر قرار داده و در این راه از محصولات GM ، جالب اینجاست که در حالی که M-سند صحبت از نیاز به اصلاح ماده 12 قانون اساسی به مجموعه PSUs رایگان در سال 1990 خود این بود که هرگز انجام شده توسط UPA.

در حالی که NDA به درستی کردم توپخانه ضد هوایی برای conceptualising GST به درستی و برای واردات آن حمایت از تولیدات داخلی بزرگترین سورپرایز بود آن را انجام نمی دهد به اندازه کافی به منظور تسهیل سرمایه گذاری—آن را به طور فعال به آمار سرمایه گذاران بزرگ مانند کسانی که در مخابرات این آغاز اجرای قوانین سرمایه گذاری مستقیم خارجی پس از خارج صرف $16 میلیارد دلار برای خرید Flipkart آن سعی در بیرون راندن مونسانتو آن رفت و پس از سنگ قبر (بیت.ly/32M9cOk) را نمی رفع UPA را نگر مالیاتی… آن را بی خطر است برای گفتن که NDA بیشتر سرمایه گذار پسند سرمایه گذاری, سطح خواهد افزایش یافته است.

این باعث می شود پزشکان بی کفایت به عنوان چیدمبرم بارها تصریح کرد: اما اگر UPA-3 که قرار بود به فشار اصلاحات عمده مورد نیاز از جمله کشاورزی و تصویر نیست که یک طرفه. در سال 1991 اصلاحات متولد شد یک بحران و ما به وضوح در یکی امروز—شاید که به NDA به حرکت می کند. برخی از اقدام است که برنامه ریزی شده در مخابرات بسته به مارک های بزرگ مانند اپل به حرکت در خارج از چین به خوبی می تواند نهایی به زودی خصوصیسازی است در نهایت در حال برنامه ریزی… Fingers crossed.

[email protected]
توییتر: @thesuniljain

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de