اقتصاد صندلی های کلاس به 12 اینچ و صفحه نمایش و شش-راه زیرسری در Vistara جدید Dreamliner هواپیما

در کلاس کسب و کار که مانیتور 18 اینچ اندازه در هر یک از 30 کرسی که دروغ صاف و در 1-2-1 پیکربندی. (رویترز)

Vistara روز دوشنبه خود پرده برداری کرد 787-9 Dreamliner هواپیما که دارای 12 اینچ پشتی صفحه نمایش برای سرگرمی در پرواز, 31 اینچ صندلی پیچ و شش-راه زیرسری برای بهتر گردن پشتیبانی در اقتصاد آن صندلی های کلاس. این هواپیما که برای اولین بار از شش که خطوط هوایی دستور داده است تا از بوئینگ می تواند در مسافت های طولانی در مسیرهای خارجی توسط Vistara. آن خواهد بود که برای اولین بار در هند به پرواز فای خدمات. صندلی زمین است که در فاصله بین دو ردیف – از 44 اینچ در کلاس کسب و کار از این هواپیما که وارد دهلی نو در فوریه 29 از بوئینگ تولید تسهیلات در اورت واشنگتن است.

در کلاس کسب و کار که مانیتور 18 اینچ اندازه در هر یک از 30 کرسی که دروغ صاف و در 1-2-1 پیکربندی. هدست قلاب ارايه محفظه خروج آینه و کوکتل جدول دیگر ویژگی های یک صندلی کلاس کسب و کار در Dreamliner هواپیما که دارای شماره ثبت VT-TSD. درست مثل صندلی های کلاس اقتصاد صندلی در کلاس کسب و کار و حق بیمه کلاس اقتصاد در هواپیما دارای شش-راه زیرسری برای افزایش گردن پشتیبانی می کند. حق بیمه کلاس اقتصاد است 2-3-2 صندلی پیکربندی. هر صندلی را 13 اینچ مانیتور.

اخبار مرتبط

با یک پیچ از 38 اینچ, صندلی نیز باید قابل تنظیم گوساله استراحت و تمدید زیر پایی. وجود خواهد داشت یک پورت USB و 3 پین شارژ نقطه در هر یک از 299 کرسی از این Dreamliner هواپیما است که به احتمال زیاد برای استفاده در مسیرهای اتصال هند و اروپا و یا ژاپن. وجود 30 کرسی 21 کرسی و 248 صندلی در کلاس کسب و کار, حق بیمه, اقتصاد, کلاس اقتصاد, کلاس این هواپیما. نزدیک به 150 فیلم از هالیوود, بالیوود و هندی منطقه ای سینما – در دسترس خواهد بود به عنوان سرگرمی در پرواز در این 787-9 هواپیما.

لسلی Thng ارشد اجرایی Vistara گفت: “با رونمایی از ما کابین جدید محصولات امروز نقطه عطف نشان دهنده Vistara را ريشه تعهد به ارائه به مشتریان ما با یک حق بیمه سفر تجربه شبیه هیچ دیگر حامل در هند. “ما با اعتماد به نفس است که میلیون ها نفر از مشتریان وفادار ما خواهد بود خوشحال به انتخاب پرواز مورد علاقه خود را در هند شرکت هواپیمایی در حال حاضر در مسافت های طولانی در پروازهای بین المللی به عنوان خوب,” او اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de