اقتصاد دارنده مدرک AOC دچار سردرگمی میلتون فریدمن و جان مینارد کینز

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز رفت و در طولانی بحث و گفتگو در مورد اقتصاد و جان مینارد کینز که در آن او با اشاره به او را به عنوان “میلتون کینس.”

نیویورک از حزب دموکرات گفت که “مشهور میلتون کینز اقتصاددان پیش بینی کرد که تا سال 2030 میزان تولید ناخالص داخلی و تکنولوژی را خیلی پیشرفته است که اجازه می دهد آن را روزمره مردم به کار به عنوان کمی تا 15 ساعت در هفته و برای خانواده خود فراهم.”

Ocasio-کورتز, 30 گفت که کینز بود کاملا اشتباه است چرا که تکنولوژی و تولید ناخالص داخلی “پیشرفته شدید از دهه 1960” اما این ثروت نابرابری نگه داشته است مردم را از تجربه یک هفته کاری کوتاه تر.

این دانشجوی سال اول که کنگره بعد توضیح داد که او تا به حال اشتباه میلتون فریدمن با کینز است. “UGGGH تایپی. این جان مینارد کینز است. مخلوط خود را با نام میلتون فریدمن — a (very) متفاوت اکونومیست,” او گفت:.

Ocasio-کورتز سوسیالیست کرده است در رشته اقتصاد از دانشگاه بوستون که او به طور منظم می بالد در مورد آنلاین. فریدمن بود سرسخت بازار آزاد اکونومیست, در حالی که کینز گذاشته و مقدار قابل توجهی از تئوری پشت این ایده که دولت صرف کمک به سمت رشد اقتصادی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>