Economic slowdown, India Inc, Bharti Airtel, NBFC, MMFS, Chola Financialتلویزیون های مدیریت, مشاهده, مثلا, که شیب افزایش قیمت برای BS-VI وسایل نقلیه می تواند تعدیل دو چرخ جلد در H1FY21.

حتی در یک جشن سه ماهه هند Inc تلاش کرده است به رشد بالای خط با اکثر شرکت ها قادر به فشار از طریق جلد است. اکثر شرکت ها شده اند قادر به پاسخگویی حتی خو انتظارات هر چند برخی مانند Bharti Airtel بود و پس از چهارم. این درد می تواند در دیده می شود که درآمد در سه ماه دسامبر باقی مانده تخت Y-o-Y. افزایش در سود پس از کسر مالیات است که عمدتا ناشی از کاهش نرخ مالیات دیگری برای یک کلاچ از 713 شرکت سود قبل از مالیات به سختی بزرگ شد.

نگاهی به نتایج حاصل از بانک ها و NBFCs روشن می سازد که کسب و کار کسل کننده است. پیشرو دهندگان گزارش انقباض در شرکت پرتفوی وام. دوباره پرداخت در NBFCs مانند ماگما, مالی, Chola مالی و MMFS قرارداد در Q3FY20.

اخبار مرتبط

اظهار نظر در تقاضای مدیریت در Shriram حمل و نقل مشاهده مشتریان به تعویق انداختن خرید و ساخت با انجام این موجود ناوگان. حتی در جایی که خرید ساخته می شد این بود بیشتر از وسایل نقلیه استفاده می شود به جای جدید.

این Sobha مدیریت ذکر شده متوسط تقاضا روند به عنوان یک دلیل برای کندتر راه اندازی فعالیت در Q3FY20.این HeroMotoCorp مدیریت در حالی که اشاره به برخی از مثبت مانند خوب موسمی همچنین مشخص شده است که یک بهبود مستمر را در زمان.

خرده فروشان مانند, Shoppers Stop را به سختی ارسال شده افزایش در همان فروشگاه – فروش و حتی در خیابان Supermarts این افزایش فقط 6-7% y-o-y است. مواد مخدر شرکت های مانند SunPharma گزارش خود رشد داخلی خود درآمد تا 18% y-o-y اما به طور کلی رشد فروش پایین کشیده شد توسط یک فقیر نشان می دهد در ایالات متحده که در آن کاهش فروش 3% y-o-y است. دوباره اگر چه واقعیات در HeroMotoCorp بهبود یافته 4% y-o-y کاهش درآمد و 11% y-o-y در بازگشت از کاهش حجم است که غوطه ور 14% y-o-y است. در GSK مصرف کننده فروش شد تا فقط 3.8% y-o-y

مدیریت محتاط باقی می ماند در رشد فروش. تلویزیون های مدیریت, مشاهده, مثلا, که شیب افزایش قیمت برای BS-VI وسایل نقلیه می تواند تعدیل دو چرخ جلد در H1FY21. تلویزیون ” جلد کاهش یافته است 17% y-o-y در Q3FY20 رانندگی درآمد 11.5% y-o-y اگر چه این شرکت موفق به بهتر میانگین قیمت فروش.

در غیاب قوی درآمد آن خوش خیم هزینه های است که کمک به کسب و کار خود را گسترش حاشیه. برای نمونه گسترش 134 واحد y-o-y است. در Bajaj خودکار حاشیه Ebitda گسترش 230 واحد y-o-y در بهتر حاشیه ناخالص رهبری کاهش قیمت مواد خام. اما چند کسب و کار دچار رکود در حاشیه. در GSK مصرف کننده حاشیه ناخالص قرارداد 130 bps y-o-y در حالی که در JSW انرژی ebitda کاهش یافت 14 ٪ y-o-y در 3QFY20 حساب بالاتر از برآورد افزایش در هزینه های سوخت. در تاتا موتورز کوچکتر عمده فروشی حجم ناشی از موجودی اصلاحات و نامطلوب محصول مخلوط منجر به ebitda از دست دادن به صورت مستقل کسب و کار; M&HCV حجم پایین 43% y-o-y است.

مدیریت کشیده اند با توجه به این واقعیت است که قیمت برخی از محصولات کلیدی در حال افزایش است. تحلیلگران معتقدند قیمت مواد خام خواهد بود کشیدن در Eicher, موتور,’ حاشیه های دو بعدی به سه چهارم. در حال حاضر حاشیه ناخالص قرارداد 370 واحد y-o-y در Q3FY20 در حالی که ebidta حاشیه های سقوط 430 bps از شرکت عبور نمی کند در هزینه های. در شرکت املاک و مستغلات کاهش نرخ مالیات کمک کرده است فشار تا سود. در هتل به عنوان مثال نرخ مالیات پایین و بالاتر از دیگر درآمد سوار 69% y-o-y افزایش در سود خالص اگر چه تثبیت درآمد افزایش 4% y-o-y است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de