بحران اقتصادی دهید پلوسی به زمین بیشتر هدف امداد بسته

مجلس نانسی پلوسی زیادی را صرف این هفته فرشهای گسترده اقتصادی جدید امداد اندازه گیری است که بازسازی این کشور زیرساخت های امداد و نجات بیمار از حقوق بازنشستگی و گسترش پهنای باند به مناطق محروم در میان بسیاری از مقررات دیگر.

پس از آن آمد روز جمعه نرخ بیکاری گزارش.

این اعداد متناوب نشان داد بیش از 6.65 میلیون نفر باید پیوست صفوف بیکاران و دور انتظار می رود بیشتر به از دست دادن شغل خود در هفته پیش رو در حالی که ملت تحمل یک کل نزدیک lockdown برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

روز جمعه بعد از ظهر پلوسی با صدور بیانیه ای اعلام حمایت از او برای یک هدف بیشتر “فاز دو” از 2.2 تریلیون دلار اقتصادی امداد اندازه گیری رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در هفته گذشته.

دیگر مایل لیست اقلام مانند آب زیرساخت و پهنای باند گسترش را به صبر او گفت:.

“که ممکن است باید به صورت یک لایحه فراتر از این در حال حاضر” پلوسی گفت.

پلوسی گفت که او می خواهد به پیش نویس جدید لایحه که “به روز رسانی” اندازه گیری فقط امضا مغلوب ساختن پیشی جستن.

آخرین امداد بسته به قانون امضا شده در مارس 28, فراهم می کند با لينک مستقيم, نقدی, پرداخت, افزایش, بیمه بیکاری, بیمه کمک و وام به کسب و کار و پول بیشتر برای دولت های ایالتی و محلی برای مقابله با اثرات ناشی از کوروناویروس.

پلوسی گفت: کنگره باید در آن ساخت و اندازه گیری با کمی اضافات از جمله کمک مالی برای مبارزه اتحادیه حقوق بازنشستگی و از نظر مالی مشکل U. s. خدمات پستی و جدید استانداردهای ایمنی و بهداشت برای کارگران است.

Pelosi کاهش یافته است برنامه شامل عمده زیرساخت پیشنهاد او تن به تن در اوایل این هفته آن را نیز گنجانیده انرژی سبز طرح.

“شماره ویرانگر: 6.6 میلیون اولیه تعداد مدعیان بیکاری در 700,000 مشاغل از دست رفته در مارس شغل گزارش بیش از 245.000 تایید coronavirus موارد و 6000 مرده” پلوسی روز جمعه گفت.

“شتاب coronavirus خواسته است که ما را در پرداخت ما ساخته شده است. … ما باید گسترش و گسترش این دو حزبی قانون برای پاسخگویی به نیازهای مردم آمریکا.”

پلوسی گفت: CNBC او می خواهد این قانون را فراهم دور دیگری از مستقیم و پرداخت نقدی به بسیاری از افراد و خانواده ها که در تازه ترین قبض دریافت 1200 $در هر فرد و 500 دلار برای هر کودک است.

دموکرات ها نیز مشتاق به گسترش بیمه بیکاری که در آخرین لایحه منقضی پس از چهار ماه. دموکرات ها می گویند حداقل شش ماه از بیمه بیکاری باید ارائه پلوسی گفت.

دموکرات ها می گویند بیشتر کسب و کار کوچک کمک مورد نیاز است. آخرین لایحه ارائه شده $367 میلیارد دلار در کمک به کسب و کارهای کوچک است که موافق به نگه داشتن بسیاری از کارکنان خود را در حقوق و دستمزد.

“من فکر نمی کنم که 350 میلیون دلار است که به اندازه کافی برای کسب و کار کوچک” پلوسی گفت: در CNBC. “و من فکر نمی کنم که هشت هفته است که به اندازه کافی زمان برای قضاوت در مورد زنده ماندن از کسب و کار و چه مدت آنها در حفظ کارفرمایان خود را. بنابراین من می خواهم به حق بازگشت و گفت: “بیایید نگاه کنید که در آن لایحه است. اجازه دهید به روز رسانی آن را با برخی از چیزهای دیگر که ما نیاز داریم و دوباره قرار دادن پول در جیب مردم آمریکا است.'”

پلوسی را گسترده تر بسته مواجه دشوار مبارزه در کنگره است.

جمهوریخواهان را رد کرد و او را گسترش قانون به عنوان تلاش برای تصویب یک حزبی را در دستور کار خود و هیچ رهبر حزب دموکرات مجلس سنا علنا حمایت گسترده تر طرح.

رهبر اکثریت سنا و کنتاکی جمهوریخواه میچ مک کانل گفت هیو هویت برنامه رادیویی است که کنگره باید “چند هفته صبر کنید تا ببینید که چگونه همه چیز در حال کار کردن” با 2.2 تریلیون دلار بسته قبل از بحث یک چهارم بسته امداد.

مک کانل گفت: او را نمی خواهد تا یک لایحه که شامل دموکراتیک دستور او بداند نامربوط به کروناویروس بحران است.

“من قصد ندارم به اجازه می دهد این فرصت را برای دموکرات ها برای رسیدن به نامربوط سیاست مواردی که آنها نمی خواهد در غیر این صورت قادر خواهید بود به تصویب” مک کانل گفت.

حزب دموکرات ندارد علنا حمایت پلوسی را گسترده تر می خواهید لیست اقلام است.

در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در روز جمعه که به دنبال آزادی از ماه مارس نرخ بیکاری در اقلیت رهبر چاک شومر گفت که او معتقد است کنگره باید تصویب یک چهارم اقتصادی بسته امداد است که گسترش در سوم اندازه گیری با کمک به افراد و کسب و کارهای کوچک فلج رکود اقتصادی.

“و من امیدوارم که ما می خواهیم انجام آن نسبتا به زودی” شومر نیویورک از حزب دموکرات گفت. “من فکر می کنم این یکی از سوالات بزرگ: آیا ما نیاز به پول بیشتر ؟ ما احتمالا خواهد شد. اما ما باید صبر کنید و ببینید. قطعا من حاضر اگر اعداد همچنان به عنوان بد به گسترش این برنامه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im