فعالیت های اقتصادی یخ اجازه می دهد تا تهمت تحریم بر کره شمالی در نهایت به کار

رئیس جمهور تهمت را فشار علیه کره شمالی دریافت کرده است غیر معمول ترین نوع تقویت: رمان coronavirus.

“با این اقدامات است که کره شمالی و چین تحمیل کرده اند به دلیل COVID آن به طور غیر مستقیم بهبود تحریم اجرای” بنیاد میراث بروس Klingner سابق تحلیلگر سازمان سیا است که دارای تخصص در کره شمالی مسائل گفت: واشنگتن آزما. “به عنوان مخالف به آمریکا اعلام کسی برای قاچاق رژیم کره شمالی است تعطیل قاچاق.”

آن را دشوار است برای ناظران بیرونی برای ارزیابی دولت کره شمالی اقتصاد تحلیلگران و مقامات احتیاط با توجه به رژیم وابستگی به بازار سیاه جریان درآمد. در عین حال تصاویر ماهواره ای و عمومی پذیرش از کره شمالی مقامات نشان می دهد که این بیماری همه گیر است محروم کیم اقتصادی حیاتی است که در طول تاریخ را محافظت رژیم از انفجار کامل از تحریم های بین المللی.

“برای مثال ما شنیده ام که کره شمالی قفل شده است و مرز خود در مرحله اولیه coronavirus گسترش از ووهان چین” یک مقام رسمی که به دنبال چنین مسائلی گفت: واشنگتن آزما. “از کره شمالی است و اقتصاد به شدت وابسته به چین و به اصطلاح “خود-قرنطینه’ اقدامات کره شمالی به خودی خود می تواند منجر به آسیب به کره شمالی.”

این سیاست ها عبارتند از: تشدید کنترل مرز در مسیرهای زمینی بین کره شمالی و چین که با توجه به منفور رژیم کمونیستی به عنوان یک رعیت دولت است. بسیاری از تانکرهای درگیر در “کشتی به کشتی” انتقال نفت در دریاهای آزاد یک تاکتیک است که کره شمالی برای دور زدن سازمان ملل متحد موظف کلاه بر واردات نفت شده اند عکس “بیکار نشسته در بندر” Klingner اضافه شده است.

چنین ترکیب اقتصادی محدودیت باعث می شود کره شمالی بیشتر وابسته به جرایم یک منبع درآمد که نیاز شامل انسان تماس با خارج از کشور. مقامات ایالات متحده منتشر شده جدید مشاوره به شرکای بین المللی و بخش خصوصی هشدار داد که حتی قبل از ظهور جدید کروناویروس در چین, کره شمالی حمله سایبری سعی کرده بود به سرقت حدود 2 میلیارد دلار از طریق آنلاین عملیات.

“کره شمالی را مخرب حملات سایبری تهدیدی برای ایالات متحده و جامعه بین المللی گسترده تر و به طور خاص در برخواهد داشت خطر برای یکپارچگی و ثبات سیستم مالی بین المللی,” وزارت امنیت داخلی امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت هشدار داد روز چهارشنبه در یک بولتن منتشر شد همراه با وزارت امور خارجه و دیگر سازمان های دولت فدرال.

کره شمالی حمله سایبری به احتمال زیاد برای به دست آوردن حتی بیشتر تهاجمی به عنوان جریان درآمد در بخش فیزیکی اقتصاد ، “با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس NK درآمد کاهش یافته است [و پس,], آنها به طور طبیعی آمده به وابسته به راه های دیگر به پول مانند فعالیت در فضای سایبری که در منطقه” آسیا رسمی گمان.

آنچه باقی می ماند کمتر روشن است که چگونه کره شمالی پاسخ خواهد داد به این شدت فشار اقتصادی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت امیدوار است که کیم به اعتصاب یک معامله برای از بین بردن این رژیم را به برنامه سلاح های هسته ای در ازای اقتصادی امداد اما این مذاکرات باید متوقف شده است در خارج از اکتبر با وجود دو با مشخصات بالا اجلاس بین رهبران دو کشور. کره شمالی مقامات نیست اذعان کرد هر گونه موارد تایید شده از رمان coronavirus اما مقامات رژیم هم مشتری جلب کردن یک نامه از مغلوب ساختن پیشی جستن به کیم متمرکز بر “همکاری در ضد اپیدمی کار” در ماه گذشته.

“آن را به صدمه زدن به رژیم مالی” Klingner گفت. “هنگامی که فشار در حال ساخت آن را به عنوان در حال حاضر شما نمی دانید آن است که رفتن به آنها در بالا بردن پرچم سفید و بگو خوب خوب چقدر شما را به ما بدهید اگر ما شروع به پرتاب سلاح های هسته دریا به اقیانوس؟’ و یا آن را به آنها را ضربه و یا آنها را به انجام اقدامات تحریک آمیز? ما نمی دانیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im