EC تساوی AAP آتش برای تاخیر در انتشار نظرسنجی در صد

حتی به عنوان های مختلف خروج سنجی پیش بینی یک پیروزی قاطعانه این حکم AAP در دهلی انتخابات حزب به شدت انتقاد کرد در این کمیسیون در روز یکشنبه ادعا 24 ساعت تاخیر در اعلام رای گیری در صد و نه چسبیده به روند انتقال دستگاه رای گیری الکترونیکی از رای گیری غرفه به strongrooms.

دهلی وزیر Arvind Kejriwal نامیده تاخیر که کاملا تکان دهنده است. “چه EC انجام می دهند ؟ چرا که انتشار این نظرسنجی مشارکت ارقام چند ساعت پس از رای گیری?,” او پرسید.

موقت نظرسنجی در صد در دهلی نو – 61.85 – نشان داد کاهش در مقایسه با مشارکت 67.12 درصد در 2015 مجمع انتخابات است.

حزب MP سانجی سینگ گفت که کمیسیون انتخابات باید گرفته EVMs به طور مستقیم به strongrooms پس از گرفتن آنها را مهر و موم شده اما تا اواخر.شنبه شب آنها با برخی از افسران. “یک حادثه وجود دارد در Babarpur [که در آن برخی از EC مقامات متهم به برگزاری EVMs illeally]. یک حادثه مشابه است که از Vishwas نگر,” او گفت:. نظرسنجی پانل مقامات گفت: تمام مراحل هستند که به شدت دنبال این موضوع است.

این حزب گفت: این امر استقرار داوطلبان آن در خارج از 30 اتاق که در آن EVMs نگه داشته شده است یک حرکت با هدف حفظ افروزی بر روی ماشین تا شمارش روز (سهشنبه).

خروج سنجی افزایش

خروج نظرسنجی انجام شده توسط هند امروز-محور-من هند پیش بینی کرد در مجموع رفت و برگشت برای AAP, دادن, پارتی, بین 59-68 کرسی در 70-عضو دهلی مجمع. محور-من هند نظرسنجی پیش بینی شده بین 2-11 حوزه برای BJP و هیچ صندلی برای کنگره.

این بار در حال حاضر-ایپسوس خروج نظرسنجی پیش بینی 44 کرسی برای AAP و 26 برای BJP. Sudarshan تلویزیون نظرسنجی های خروج گفت: AAP را دریافت 40 تا 45 کرسی و BJP 24 تا 28 کرسی است. آن گفت: این کنگره که برنده نشد یک صندلی در سال 2015 ممکن است دو تا سه صندلی.

جمهوری-Jan ki Baat بررسی پیش بینی کرد که AAP خواهد شد 48 تا 61 کرسی و BJP 9 21 کرسی. این TV9 Bharatvarsh-Cicero بررسی پیش بینی 54 کرسی برای AAP, 15 برای بی جی پی و یکی برای کنگره است.

این ABP News-C-رای دهندگان انتخابات گفت: AAP خواهد شد 49 تا 63 کرسی و BJP پنج تا 19 کرسی; کنگره پیش بینی شده بود به پیروزی صفر تا چهار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de