کمیسیون انتخابات دوباره ممنوع BJP MP, Parvesh سینگ صاحب از مبارزات انتخاباتی برای انتخابات به دهلی مجمع برای 24 ساعت آغاز 6 بعد از ظهر روز پنج شنبه.

کمیسیون همچنین ‘هشدار’, Arvind Kejriwal, دهلی نو رئیس جمهوری به مطلب “مراقب باشید و احتیاط” در حالی که ساخت عمومی ترسیدند.

این دومین بار است که در جریان مبارزات انتخاباتی که بی جی پی MP ممنوع شده است توسط کمیسیون. در تاریخ 30 ژانویه آن محروم بود بی جی پی MP از برگزاری جلسات عمومی و صحبت با رسانه ها برای 96 ساعت.

آخرین ممنوعیت Parvesh سینگ صاحب می آید پس از این کمیسیون صادر شده نشان می دهد علت توجه به او در ژانویه 30 برای ساخت یک بیانیه به کانال تلویزیونی.

این کمیسیون از این نظر است که بی جی پی MP ساخته شده ‘تند و تیز داشتن علیه دهلی وزیر که نقض مدل رفتاری که می گوید “انتقاد از احزاب سیاسی دیگر و یا کارگران خود را بر اساس تایید نشده اتهامات و یا تحریف باید اجتناب شود.”

تکرار تخلف

تشریح حال جرم از بی جی پی MP به عنوان یک “تکرار” نقض ” از مدل رفتاری کمیسیون منع او از برگزاری هر نشست عمومی, عمومی, کروبی, مکان عمومی, تظاهرات راه را نشان می دهد و مصاحبه ها و گفته ها در رسانه ها (الکترونیکی, چاپ, رسانه های اجتماعی) در ارتباط با دهلی انتخابات برای 24 ساعت شروع از 6 ساعت در روز چهارشنبه.

هشدار به دهلی وزیر می آید به عنوان کمیسیون در بر داشت او را در نقض MCC به عنوان Kejriwal ساخته شده یک بیانیه رسمی خود را در حالی که ظرفیت پرداختن به طرفداران در ژانویه 13.

پرداختن به جمع طرفداران در Tiz Hazari دادگاه محل دهلی وزیر گفته بود که حزب او آماده بود برای باز کردن Mohalla درمانگاه در هر دادگاه اگر فضای در دسترس ساخته شده بود.

دهلی نو می رود به پای صندوق های رای در فوریه 8 با رای به برنامه ریزی محسوب می شود در فوریه 11.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im