شرقی هند بازی خواهد کرد و نقش کلیدی در رشد اقتصادی رانندگی می گوید: Dharmendra Pradhan

Pradhan was speaking here at a workshop on 'Enabling Procedures for Increase of Steel Usage for the Growth of Economy'. (Twitter image)Pradhan صحبت شد در اینجا در یک کارگاه آموزشی ‘را قادر می سازد روش برای افزایش جراحی استفاده برای رشد اقتصاد’. (توییتر تصویر)

اتحادیه جراحی وزیر Dharmendra Pradhan روز جمعه گفت هند شرقی بازی یک نقش محوری در رانندگی رشد و دستیابی به نخست وزیر نارندرا مودی چشم انداز 5 تریلیون دلار اقتصاد است. Pradhan همچنین گفت: با ژاپن به عنوان کشور شریک Odisha ظهور خواهد کرد به عنوان مرکز عصبی ‘Purvodaya’ در بخش فولاد. ‘Purvodaya’ است که در رانندگی شتاب توسعه شرق هند از طریق استقرار مجتمع فولاد hub دولتی انتشار پیشتر گفته.

“ما در حال سازماندهی سری از کارگاه های آموزشی به عمد در مورد چگونه به افزایش جراحی استفاده در هند. ما باید به درستی انتخاب ژاپن به عنوان شریک ما کشور که راهنمای ما برای ساخت فولاد هند اکوسیستم بزرگتر در هر دو کمی و کیفی شرایط” وزیر گفت. Pradhan صحبت شد در اینجا در یک کارگاه آموزشی ‘را قادر می سازد روش برای افزایش جراحی استفاده برای رشد اقتصاد’. او گفت: هند و ژاپن خواهد نوشتن یک فصل جدید در رشد بخش فولاد در Odisha. “امروز Odisha بالاترین فولاد-تولید دولت در کشور است. ما در حال کار برای تقویت جراحی اکوسیستم در Odisha. در سال 2030 Odisha را تولید فولاد به تنهایی تنظیم شده است و برای عبور از 100 MTPA. آن است که رفتن به مرکز عصبی از ماموریت Purvodaya در فولاد” Pradhan گفت. این کارگاه برگزار شد توسط وزارت جراحی با همکاری وزارت اقتصاد و تجارت و صنعت (METI) دولت ژاپن و کنفدراسیون صنایع هند (CII). اتحادیه وزیر همچنین گفت Kalinganagar در Jajpur منطقه خواهد بود توپی از clusterisation برنامه شامل تمام شرق هند است.

اخبار مرتبط

“حرکت فراتر از فقط اولیه تولید فولاد ما در ایجاد یک اکوسیستم از ancilliary ارزش افزوده محصولات و کالاهای سرمایه با صنعت شرکت,” او گفت:. Japananese سفیر هند ساتوشی سوزوکی گفت: کشور در حال حرکت به سمت تبدیل شدن به یک دلار 5 تریلیون اقتصاد است و “زمان مناسب برای به اشتراک گذاشتن تجربه ما” با هند است. “شرکت های ژاپنی به طور فزاینده ای به همکاری با شرکت های هندی… تقاضا برای فولاد در هند به رشد” او گفت:. “ما آهن صادرات سنگ از هند به خصوص Odisha کمک ژاپن در حال تبدیل شدن به یک قدرت اقتصادی پیشرو,” سفیر اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>