عید پاک و عید فصح لغو شد: بیماری همه گیر کوروناویروس upends سنت های باستانی

Coronavirus خاموش شدن ناگهانی مجبور هستند در طول تاریخ بی سابقه تغییرات به جشن عید پاک و عید فصح با بسیاری از نهادهای مذهبی لغو و یا در حال حرکت خدمات خود را آنلاین.

عید پاک مهمترین جشن در مسیحیت می افتد در تاریخ 12 آوریل این سال است. در کلیسای کاتولیک که در آن روز قبل از هفته مقدس که شامل یک سری از توده های ویژه و سایر خدمات چندین دایره اسقفی در حال حاضر لغو جشن های عمومی از آن وقایع.

اسقف های کاتولیک در اوهایو روز دوشنبه تصمیم به لغو همه عید توده ها در دولت یک تصمیم گیری ساخته شده در همراهی با کالیفرنیا ، مایک DeWine این ممنوعیت در تمام مجامع عمومی از 100 یا بیشتر مردم است. اسقف نشین از بروکلین روز چهارشنبه در همان تصمیم پس از یک Eucharistic وزیر در یک کوئینز کلیسا همراه با شش نفر دیگر محله های کشیش نشین آزمایش مثبت برای coronavirus. این Eucharistic وزیر گذشته توزیع و همدلی در چهارشنبه توده که به تساوی برخی از بزرگترین جمعیت برای کلیساهای کاتولیک سالانه.

بسیاری از فرقه های پروتستان در ایالات متحده در حال مصرف مشابه اقدامات احتیاطی. رئیس جمهور Southern Baptist Church, J. D. Greear توصیه می شود در این هفته که کلیساها به دنبال دولت صادر ممنوعیت اجتماعات بزرگ تا زمانی که آنها در حال برداشته و صرف نظر از زمانی که در تقویم که ممکن است.

“من فکر می کنم این برای ما مهم است به درک که آره ما نیاز به اقدامات احتیاطی عاقلانه و ما باید برای نگه داشتن مردم در امن و فکر می کنم محتاطانه” Greear گفت: در خطبه های اخیر پرداختن به کوروناویروس. “اما ما همچنین می دانیم که از لحاظ تاریخی کتاب مقدس در زمان بحران های بدن مسیح اجرا می شود به سمت فاجعه و نه از آن. ما اصلا عقب نشینی در ترس: ما رفتن به جلو در ایمان است. این یک فرصت منحصر به فرد برای ما قادر به نشان دادن عشق و سخاوت از مسیح است.”

کلیسای جامع ملی واشنگتن در روز چهارشنبه بسته کلیسای معلق و خدمات خود را برای هفته مقدس و عید پاک. اسقفی کلیسا دومین کلیسای در ایالات متحده و رهبری به طور معمول بسته neogothic کلیسا با مردم در عید پاک است که آن نیاز به بازدید کننده برای به دست آوردن عبور برای حضور در.

اما به دلیل coronavirus کلیسا در سال جاری جریان هفته مقدس و عید پاک خدمات بر روی وب سایت خود را. دین رندولف Hollerith گفت که آنلاین ماهیت این حوادث نمی کند کاهش جامعه است که مسیحیان احساس عید پاک.

“تعجب از ایمان مسیحی است که ما خدا را پرستش شد که یکی از ما و چه کسی می داند آنچه در آن به معنی احساس طیف کاملی از احساسات بشر” Hollerith گفت. “ما می توانیم به راحتی که ما راه رفتن با یک ناجی که راهنمای مراحل ما و همراه ما در این زمین جدید هم حتی اگر راه پیش رو ممکن است همیشه نمی شود آسان است برای دیدن.”

برخی از کلیساها را لغو خود را بالا عید پاک خدمات آشکار است. کلیسای آنگلیکان از قیامت در واشنگتن تصمیم به انصراف از آن شب زنده داری عید پاک از احتیاط برای ایمنی از آن عبادت و برای نگرانی های مالی.

“بر خلاف دیگر خدمات این شب زنده داری نیاز به یک سرمایه گذاری قابل توجهی از زمان و پول به جلو” دن کلر یکی از کلیسا شبان گفت: در یک ایمیل به اعضا. “آینده بسیار نامشخص است که ما نمی خواهید به خطر از آماده سازی تنها به لغو یک رویداد این قدر.”

به جای آن از یک شب زنده داری عید پاک کلیسا رهبری تصمیم به جشن شب زنده داری سرویس شب قبل از پنطیکاست که 50 روز پس از عید پاک است.

برخی از کلیسا cancelations باید موج فراتر از عید پاک و به اواخر بهار. این کلیسای متحد متدیست در روز چهارشنبه به تعویق افتاد آن سال 2020 سالانه کنفرانس — که در آن کلیسا را رهبری شد splinter — از اوایل ماه مه به نامشخص تاریخ. بسیاری از سکولار عید حوادث نیز لغو شده است و به ویژه کاخ سفید سالانه عید پاک تخم مرغ رول.

در حالی که مسیحیان دست و پنجه نرم کردن با چشم انداز عید پاک در خانه Coronavirus خاموش شدن ناگهانی نیز تهدید یهودی جشن عید فصح آغاز می شود که در این سال در 8 آوریل. به طور معمول گروه یهودی جشن با Seder جشن بزرگداشت عید فصح اما در این هفته بسیاری از این رویدادها لغو شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Seders در سراسر کشور لغو شده است و کاخ سفید در روز چهارشنبه خواست خاخام ارتدوکس مطابق با خاموش کردن روش برای جلوگیری از گسترش بیشتر این بیماری است.

به عنوان با مسیحیان اکثر یهودیان تصمیم گرفتند به حرکت خود جمعی مذهبی آنلاین. رنا مونستر زندگی می کند که در واشنگتن برنامه ای برای اتصال خانواده اش جشن عید فصح Seder از طریق تماس های ویدئویی اما او می گوید که او احساس می کند که این کاهش خواهد یافت جشن این رویداد است.

“سخت ترین چیز برای ترجمه را به یک پلت فرم آنلاین است که رفتن به مواد غذایی است. خانواده سالم و تمام چیزهایی که ما استفاده می شود به احتمالا ممکن نخواهد بود,” مونستر گفت: یهودی تلگرافی آژانس. “ما همیشه با هم برای کمک به آماده سازی که فقط به عنوان بخشی از تعطیلات به عنوان تعطیلات خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>