درآمد Coronavirus روند ایالات متحده فدرال رزرو در مورد نرخ بهره به درایو سهام در هفته آینده

بورس جهانی بازار جهانی سهام بازار bse nse, فدرال رزرو, فدرال رزرو نرخ بهره, آمریکا, اقتصاد جهانی در بازار سهام وال استریت.

درآمد سه ماهه روند در coronavirus موارد و ایالات متحده فدرال رزرو در مورد نرخ بهره خواهد بود که محرک اصلی برای بازارهای در تعطیلات کوتاه هفته جلوتر گفته تحلیلگران. شرکت کنندگان همچنین نگه داشتن چشم در خرده فروشی تمایلات سرمایه گذار پس از فرانکلین تمپلتون صندوق بستن شش بدهی طرح های آنها اضافه شده است. ثبات نسبی بازار بورس بسته باقی خواهد ماند در روز جمعه برای ‘ماهاراشترا روز’.

“سرمایه گذاران هنوز هم در ارزیابی تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس در کسب و کار به عنوان شرکت خودداری از دادن راهنمایی. پیش رفتن بازار به احتمال زیاد به واکنش نشان می دهند به سود روند در coronavirus موارد قیمت نفت و ارز جنبش همراه با رویدادهای جهانی. “هر گونه اطلاعیه از دولت در بسته محرک اقتصادی می تواند به ارائه برخی از موقت گفت:” سیذارتا Khemka سر خرده فروشی پژوهش Motilal Oswal خدمات مالی.

اخبار مرتبط

دیپاک Jasani رئیس تحقیقات HDFC Securities گفت: “ایالات متحده فدرال رزرو در نشست دو روزه آغاز می شود و در 28 آوریل و نرخ بهره تصمیم گیری اعلام خواهد شد و در 29 مارس سال 2020 است. بازارهای هند موفق به نمره یک سوم پشت به پشت هفتگی افزایش نگرانی ها در مورد رشد اقتصادی در پس زمینه Covid-19 مستند. آخرین فرانکلین تمپلتون صندوق موضوع ایجاد کرده تازه نگرانی استرس در اقتصاد – به خصوص در بخش مالی.”
فرانکلین تمپلتون صندوق در اواخر روز پنج شنبه اعلام کرد پیچ در پیچ تا شش بدهی طرح با دارایی های تحت مدیریت بیش از 25.000 تومان کرور روپیه به دلیل رستگاری فشار و کمبود نقدینگی در بازار اوراق قرضه در میان COVID-19 بحران است.

روز جمعه BSE معیار شاخص سقوط 536 امتیاز به عنوان امور مالی و سهام بانک skidded پس از اعلام. “بازار در حال معامله نامشخص با این ویروس به روز رسانی نمی دادن هر گونه آرامش. سرمایه گذاران به دنبال به جلو به اقدامات محرک اقتصادی از دولت برای حفظ و حمایت از صنایع.

“علاوه بر این در هفته های آینده نیز خواهد بود رانده سهام-اخبار خاص در مورد چشم انداز کسب و کار از شرکت های فردی است. هر گونه کاهش از مستند محدودیت های گرفته خواهد شد به عنوان یک امتیاز مثبت برای بازار به عنوان یک کل” گفت: Vinod Nair رئیس تحقیقات Geojit خدمات مالی.

IndusInd بانک و بانک محور در حال برنامه ریزی برای گزارش نتایج خود را در این هفته همراه با FMCG غول پیکر پدرم.
در طول هفته گذشته BSE 30-به اشتراک گذاری معیار Sensex کاهش یافته است 261.50 امتیاز یا 0.82 درصد است. مرگ و میر به علت COVID-19 گل رز به 775 در هندوستان با تعداد موارد ومیگوید نزدیک به 25000-خوانده شده را علامت. Coronavirus آلوده 2.8 میلیون نفر در سطح جهان و کشته شدن بیش از 190,000.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de