S Jaishankar انتخاب شد به Rajya سبها از گجرات در سال گذشته است. (عکس)

امور خارجی وزیر S Jaishankar است ثبت یک نکته در دیوان عالی کشور به دنبال شنیده می شود قبل از دادگاه می گذرد و هر گونه سفارش در مذاکرات توسط کنگره رهبر در برابر انتخابات سال گذشته به Rajya سبها. اخطار ثبت شده است از طریق حمایت Swarupama Chaturvedi از طرف Jaishankar به دنبال شنیده می شود قبل از دادگاه تصمیم می گیرد هر گونه درخواست و ثبت برابر گجرات بالا دادگاه فوریه 4 سفارش.

دادگاه عالی تا به حال رد درخواست از کنگره رهبر Gaurav Pandya که تا به حال به چالش کشیده Jaishankar انتخابات به Rajya سبها. آن را نیز رد کرد و دو نفر دیگر دادخواست توسط کنگره رهبران Chandrika Chudasama و Paresh Dhanani در برابر انتخابات BJP نامزد Jugalji Thakore.

اخبار مرتبط

هر دو Jaishankar و Thakore انتخاب شدند به Rajya سبها در جولای 5 سال گذشته در bypolls برگزار شد صندلی های خالی توسط اتحادیه وزیران آمیت شاه و Smriti Irani. Jaishankar و Thakore را شکست داد, کنگره نامزدهای Pandya و Chudasama به ترتيب در bypolls.

کنگره رهبران منتقل شده بود در دادگاه عالی به چالش کشیدن انتخابات بر روی زمین است که کمیسیون انتخابات را اعلان درمان دو کرسی خالی برای دسته بندی های مختلف و نیاز به توسط-نظر سنجی برگزار می شود به طور جداگانه بودند “غیر قانونی و در نقض مفاد قانون اساسی به نمایندگی از مردم (RP) قانون 1951 و انجام انتخابات قوانین 1961”.

دادگاه عالی تا به حال رد دادخواست و گفت دادخواهان موفق به افشای علت اقدام تحت مفاد RP قانون مربوط به این زمینه را برای اعلام انتخابات از درجه اعتبار ساقط. آن را تا به حال همچنین گفت دادخواهان شکست خورده به اشاره به هر یک از مقررات این قانون اساسی و یا RP قانون نیاز EC برای برگزاری یک انتخابات برای پر کردن تمام بازی گاه به گاه جای خالی.

“عدم رعایت مفاد اساسنامه یا مقررات گفت: (RP) قانون تشکیل این عمل باعث می شود به طور خاص التماس و تفسیر درخواست خاص ارائه قانون اساسی یا قانون به شیوه خاص نمی تواند نامیده می شوند به عنوان noncompliance از جمله ارائه به منظور به چالش کشیدن انتخابات” دادگاه عالی گفته بود.

Jaishankar و Thakore تا به حال ادعا قبل از دادگاه عالی است که EC شکست هیچ قانون برگزاری انتخابات جداگانه برای دو کرسی و آن را یک عمل مطابق با این نظرسنجی پنل از سال 2009 به صدور اطلاعیه های جداگانه برای برگزاری توسط-نظر سنجی برای گاه به گاه جای خالی در Rajya سبها.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su