دورکا Vidhan Sabha: کنگره Adarsh بنارس در فرای.

این دورکا مونتاژ صندلی یکی از 70 حوزه در دهلی نو. صندلی به وجود آمد در سال 2008 و سقوط در غرب دهلی نو Lok سبها حوزه.

این کنگره دارای سابقه Adarsh بنارس از دورکا. بنارس است نوه هند دومین نخست وزیر Lal Bahadur Shastri. او در Aam Aadmi Party قبل از پیوستن به کنگره در ماه ژانویه این سال است. او در سمت چپ AAP پس از او کاهش یافته و از Aam Aadmi Party لیست نامزدها پیوست و حزب کنگره در حضور دهلی کنگره رئیس Subhash چوپرا و دهلی نو در شارژ PC Chacko.

اخبار مرتبط

بنارس است که یک کارآفرین اجتماعی و درگیر خودش را در ارتقاء آموزش و پرورش و سایر علل اجتماعی. او پیوست AAP در طول جنبش ضد فساد رهبری Arvind Kejriwal. او اعتبار برای ساخت این پایگاه مردمی حزب کمک کرد که, Arvind Kejriwal, ضبط سانتی متر صندلی در سال 2013 و 2015. قبل از پیوستن به سیاست بنارس مشغول به کار به عنوان فروش سر در اپل هند است. پدرش آنیل بنارس خدمت کرده بود به عنوان وزیر دارایی این کشور است.

در سال 2013 مجمع انتخابات او را شکست داد BJP را Pradyuman Rajput نزدیک به 39,000 رای.

AAP رهبری بود که بنا به گزارش ها ناراحت بنارس پس از او مطرح اعتراض به Arvind Kejriwal اظهار نظر در مورد مسائل مهم مانند فولاد اعتصابات و سوال خود را در سکوت در CAA, جامع Millia اسلامی و دانشگاه جواهر لعل نهرو خشونت است.

بنارس را در کنگره جانباز Mahabal Mishra پسر Vinay Mishra که پیوست AAP روز قبل از آن منتشر شد فهرستی از نامزدها. بی جی پی دارای سابقه سابق خود را دورکا MLA Pradyuman Rajput. Pradyumna برنده شده بود از اینجا در سال 2013. قبل از آن در سال 2008 در کنگره نامزد Mahabal Mishra تا به حال برنده این صندلی.

طبق داده های به اشتراک گذاشته شده توسط ECI در مجموع 1,46,92,136 رای دهندگان ثبت نام شده در این سال است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im