هلندی, دولت نمی خواهد نیاز به صورت ماسک بر عدم ‘اثر اثبات شده’

مقامات دولتی در هلند می گویند که آنها نمی خواهد توصیه شهروندان به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش این coronavirus ادعا وجود فقدان شواهد نشان دادن آنها موثر است.

“از آنجا که از دیدگاه پزشکی وجود ندارد و ثابت شده است اثر ماسک کابینه تصمیم گرفته است که وجود خواهد داشت بدون ملی تعهد برای پوشیدن غير ماسک” وزیر مراقبت های پزشکی تامارا ون ارک گفت: در چهارشنبه اعلام کرد با توجه به انتخاب.

در عوض دولت هلند را به تمرکز بر روی اجتماعی فاصله گرفتن از قوانین پیروی از یک چشم انداز مثبت در تایید موارد این هفته ون ارک گفت.

سر از هلند را به موسسه ملی بهداشت عمومی, Jaap van Dissel اضافه شده است که این سازمان آگاه است که برخی از مطالعات نشان می دهد ماسک می تواند کمک به سرعت گسترش ویروس اما او استدلال کرد که شواهد قطعی نیست و این ماسک در واقع می تواند به افزایش احتمال انتقال این بیماری اگر نه فرسوده به درستی.

“بنابراین ما فکر می کنم که اگر شما در حال رفتن به استفاده از ماسک در محیط … سپس شما باید به آموزش خوب برای آن را,” او گفت:.

مقامات بهداشت در دانمارک کشور دیگری نیست که نیاز به ماسک در حال نهایی یک مطالعه منتشر خواهد شد در ماه آینده در اثر ماسک صورت برای تعیین الزامات باید به جلو رفتن.

“همه این کشورها معرفی ماسک صورت ساخته نشده و تصمیمات خود را بر اساس مطالعات جدید,” دانمارکی سلامت رسمی Henning Bundgaard که رهبری این مطالعه گفت. او افزود که تنها در صورت پوشش ممکن است یک رودريها چرا که این ویروس می تواند سفر خود را از طریق چشم و پارچه ماسک ممکن است ارائه یک “از امنیت کاذب.”

Dr. Anthony Fauci, پیشرو متخصص بیماری های عفونی در ایالات متحده گفت: ABC News در روز چهارشنبه که او توصیه می کند مردم پوشیدن عینک ایمنی یا محافظ برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

با پوشیدن ماسک صورت تبدیل به یک موضوع داغ در ایالات متحده با بسیاری از کشورها به تازگی صدور اجباری صورت-ماسک مقرر است که مطابق با آخرین توصیه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. هنوز هم برخی از مطالعات نشان می دهد که پارچه ماسک بی اثر هستند و گاهی اوقات حتی معکوس.

در آمریکا مردم تقسیم بر این موضوع پس از چندین فیزیکی مجادلات رخ داده در سراسر کشور در مورد ماسک حکم از جمله مردم حذف شدن از جت مسافری برای امتناع و یک مرد که گفته می شود اشاره اسلحه در یک همکار Walgreens مشتری بیش از یک ماسک اختلاف در اوایل این ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>