در هنگام قفل کردن Cong حرکت تن از سبزیجات و میوه ها به بنگلور

به عنوان Bharatiya Janata Party (BJP) MLAs تحت سلطه مواد غذایی لوازم طول قفل پایین در شهر بنگالور کنگره MLAs در ابتدا عقب مانده گریه ناپاک و ناگهان فنر تعجب با اتصال با کشاورزان در تامین میوه ها و سبزیجات.

در طول روز اولیه از قفل پایین BJP MLAs آمار زمین برای اولین بار در سازماندهی و عرضه مواد غذایی پخته شده و خشک مواد غذایی خود را در حوزه. کنگره حزب گریه ناپاک و گفت BJP MLAs شد سوء استفاده دولت ماشین آلات.

به تازگی منصوب کارناتاکا پرادش کنگره کمیته (KPCC) رئیس جمهور DK Shivakumar بیش از حد اتهام تبعیض و گفت: “BJP-اداره حوزه بودند گرفتن درمان ترجیحی از دولت در مقابله با بحران است.”

“تعداد کمی از ما MLAs در بنگلور ادعا کرده اند که خود حوزه شده بود کوتاه-تغییر در عرضه جیره و دیگر اقدامات امداد,” او اضافه شده است.

در حالی که همه این اتفاق می افتد جوان کنگره MLAs — کریشنا Byre Gowda و دینش Gundu رائو آغاز یک حرکت — کشاورز-مصرف کننده متصل و منتقل تن از سبزیجات و میوه های تازه به شهر بنگالور.

کریشنا Byre Gowda که نشان دهنده Byatarayanapura حوزه گفت: “کشاورزان باید مقدار زیادی اما قادر به فروش و با توجه به قفل در طرف دیگر مصرف کنندگان پرداخت قیمت های بالا در شهر. ما خرید ممکن است کمی مفید باشد اما دولت باید انجام بخشی خود را برای حل این پریشانی از کشاورزان و همچنین حل مشکل مصرف کنندگان است.”

“با تشکر از رهبران حزب به صورت سخاوتمندانه اهدا برای کمک به کشاورزان و خانواده های طبقه کارگر” او اضافه شده است.

Gowda از طریق خود داوطلب پایه در اولین روز عرضه 450 جیره, کیسه سبزیجات و شیر و تخم مرغ به ساکنان Byatarayanapura ایجاد کرد و همچنین کمک از ZP کنگره رهبران اهدا 1000 کیلوگرم گوجه فرنگی و گل کلم. به همین ترتیب در روز دوم کنگره رهبران خریداری شده و نزدیک به 15 تن سبزیجات از کشاورزان از Shiddlaghatta و روز سوم دیدم 35,000 کیلوگرم از سبزیجات خریداری شده از کشاورزان توزیع شد رایگان به حدود 5000 خانواده های طبقه کارگر.

به طور مشابه, Dinesh Gundu رائو سابق KPCC جمهور twitted “در بازدید از مزارع در Devenahalli taluk و تعامل با کشاورزان است. محصول بزرگ از دست دادن به عنوان قیمت ها سقوط دسترسی به بازارهای دشوار و کشاورزی/پردازش آسیاب و کارخانه های در حال تعطیل. دولت باید گام در راه بزرگ برای کمک به اقتصاد روستایی و تسهیل فعالیت به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

او اضافه کرد: “برای کمک به کشاورزان خریداری برخی از سبزیجات در سفر من به مزارع خود در Devenhalli. Thondekai 2.5 تن گوجه فرنگی 2.5 تن پیاز 2.2 تن چغندر 1.2 تن هویج 1.2 تن بادنجان 250 کیلوگرم و Sorekay 250 کیلوگرم. با تشکر از رهبران حزب به صورت سخاوتمندانه اهدا برای کمک به کشاورزان و خانواده های طبقه کارگر.”

حزب کنگره در کارناتاکا شده است بالا بردن کشاورزان مسئله همیشه از قفل پایین بود و محکم. رهبر مخالفان Siddaramaiah نوشته شده بود نامه به دو وزیر و نخست وزیر با تاکید بر کشاورزان مسائل و گفت: “کشاورزان مسئله هنوز unaddressed. آنها پرتاب خود را در تولید به وجود بازار مناسب. ورودی بعدی فصل رشد هستند کافی نیست. مشکلات خود را در ترکیب با توجه به دولت عدم علاقه. خود حفاظت در منافع این کشور بیش از حد.”

Shivakumar که به تازگی تحت زمان تور از سبزیجات و میوه های در حال رشد taluks مجاور شهر بنگالور به ارزیابی از دست دادن گفت: “ما در حال گرفتن شکایت از کشاورزان که آنها را کمک کند. کنگره’ نیروی کار است که بررسی همه این جنبه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de