دورهام خطرات رسانه های فریم اتهامات عنوان ” تهمت کمپین شیرین کاری,’ مک کارتی می گوید

آمریکا وکیل جان دورهام خطرات بد مطبوعات دیگر آن طول می کشد او را به تصمیم می گیرید که آیا به فایل هر گونه اتهام در بررسی خود از روسیه تحقیقات با توجه به سابق دادستان فدرال.

اندرو مک کارتی سابق دستیار ارشد آمریکا وکیل در نیویورک و عضو ارشد در ملی بررسی موسسه همچنین هشدار داد بررسی خواهد شد “پایین حافظه سوراخ” اگر رئیس جمهور تهمت نیست برنده انتخاب مجدد در ماه نوامبر در مصاحبه ای در روز شنبه.

رادیو میزبان استیو Malzberg خواسته مک کارتی برای پاسخ به دادستان کل ویلیام Barr مصاحبه اخیر خود با رادیو فردا را Laura Ingraham, که در آن او ارائه برخی از بینش به اصطلاح “بررسی محققان” و گفت: به نظر می رسد به یک “الگوی حوادث” که در آن مقامات به دنبال “خرابکاری” مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

“نظر خود من این است که شواهد نشان می دهد که ما در حال برخورد با فقط اشتباهات یا sloppiness,” دادستان کل گفت: در آن مصاحبه است. “چیزی وجود دارد به مراتب بیشتر نگران در اینجا ما قصد داریم برای رسیدن به انتهای آن است. و اگر مردم را شکست و ما می تواند ایجاد که با مدارک آنها پیگرد قانونی خواهد داشت.”

مک کارتی گفت: آن را “مهم” است که بر مردم یادآوری است که دورهام است که به دنبال سوء رفتار ممکن است با اجرای قانون فدرال و مقامات اطلاعاتی در یک “بسیار جدی در راه است.”

“من فکر می کنم فقط به عنوان یک ماده در حس مشترک اگر شما دورهام و ما نمی دانیم چه زمانی است, اما به تصمیم گیری در یک راه یا دیگری,” او اضافه شده است. “اما نزدیک به روز انتخابات بیشتر از هر گونه اتهام او خواهد بود قاب توسط رسانه ها به عنوان یک نوع تهمت کمپین شیرین کاری” مک کارتی گفت.

دورهام بالا دادستان فدرال در کانکتیکات منصوب شد در سال گذشته توسط Barr به بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه بررسی و به نقد و بررسی امکان سوء رفتار توسط فدرال اجرای قانون و مقامات اطلاعاتی. بررسی به روز رسانی به تحقیقات جنایی در پاییز به دادستان قدرت به impanel هیات منصفه و دست پایین کیفرخواست است و انتظار می رود برای قرار دادن تا مدتی در تابستان. اخیرا نشان داد که دورهام سوار به واشنگتن دی سی را به مطمئن شوید که تحقیقات در آنجا ماند و در مسیر در طول شیوع کروناویروس و به طور فزاینده ای متمرکز سابق جمهوریخواه.

حداقل یک سابق FBI وکیل, Kevin Clinesmith تحت تحقیقات جنایی پس از بازرس کل وزارت دادگستری در بر داشت او تغییر یک سند در یک پرونده برای نظارت بر اطلاعات خارجی عمل حکم به استراق سمع زمانی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور کارتر صفحه.

مک کارتی گفت: او معتقد است که وجود دارد “هولناک سوء” اشاره کرد اما او می داند که دورهام چهره یک چالش دشوار در ساخت هر گونه پرونده های جنایی.

در حالی که رئیس جمهور و متحدان خود را دفاع و پشتیبانی تحقیقات دموکرات را مورد انتقاد دورهام نقد و بررسی به عنوان یک سیاسی-انگیزه طرح برای تضعیف کار ویژه مشاور رابرت مولر و حمله و تهمت را درک دشمنان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im