PM

از احزاب چپ پشتیبانی دفاع کارگران تصمیم به راه اندازی اعتصاب نامحدود در برابر پیشنهاد corporatisation مهمات کارخانه هیئت مدیره. شاخص بهای مصرف کننده دبیر D رجا در نامه ای به نخست وزیر نارندرا خواست او را به رها کردن corporatisation طرح به نفع کشور است.

با اشاره به ابراز علاقه, انزال, درخواست پیشنهاد برای انتخاب یک مشاور به پیشنهاد روش برای اجرای کل فرآیند گفت: تمام اتحادیه های کارگری به نمایندگی از 82,000 دفاع کارگران به مخالفت با این حرکت و رای به نفع اعتصاب نامحدود در برابر corporatisation. “پس از اعتصاب رای گیری است که بیش از سه فدراسیون به رسمیت شناخته شده از کارکنان در ارائه یک درخواست تجدید نظر به شما و وزیر دفاع که برای جلوگیری از یک رویارویی صنعتی و اختلاف در حیاتی دفاع صنعت دولت ممکن است برداشت خود تصمیم به corporatise مهمات کارخانه. درخواست تجدید نظر از این فدراسیون است که هنوز هم در انتظار دولت” رجا گفت: در این نامه است.

 

او گفت: این حرکت در برابر تماس برای Atmanirbar بهارات. “در نهایت” را در هند در خطر است با موجی از واردات است. همه این اتفاق می افتد در هزینه خود ما مهمات کارخانه ها و دفاع PSUs,” رجا گفت. او گفت: کارگران توافق کرده اند که برای افزایش گردش OFB به ₹30,000 کرور در پنج سال آینده در حال حاضر ساختار خود را ارائه شده وزارت دفاع و نیروهای مسلح در محل پنج سال بار/indent,” رجا اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی