کاهش قیمت نفت یک فرصت عالی برای لغو یارانه های سوخت های فسیلی می گوید آژانس بین المللی انرژی

این شیب سقوط جهانی قیمت های نفت “نیز یک فرصت بزرگ” برای کشورهای به کاهش یا لغو یارانه سوخت فسیلی مصرف, آژانس بین المللی انرژی گفته است.

قیمت نفت خام کاهش یافته است بشدت با توجه به عدم وجود تقاضا ناشی از فعالیت های اقتصادی از آمدن به توقف سنگ زنی در بسیاری از کشورها به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. روز یکشنبه معیار قیمت نفت خام برنت قیمت طلا به دلار 25.89 در هر بشکه در مقایسه با $66.15 در مارس 2019.

نفت یارانه ها آژانس بین المللی انرژی برآورد مقدار به $400 میلیارد “بیش از 40 درصد از آنها به معنای به را نفت و محصولات ارزان تر است.”

پاریس مبتنی بر انرژی جهانی دیده بان معتقد است که در حالی که وجود دارد می تواند دلایل قابل قبول برای دولت را به انرژی مقرون به صرفه تر به فقیر و آسیب پذیر مردم “بسیاری از یارانه ها ناکارآمد هدف قرار نامتناسب با بهره گیری ثروتمند بخش از جمعیت است که با استفاده از مقدار بیشتر از یارانه سوخت.”

یارانه ها تنها تشویق مصرف کنندگان به اتلاف انرژی اضافه کردن به تولید گازهای گلخانه ای و زور زدن بودجه دولت است که می تواند در غیر این صورت صرف که پول در آموزش و پرورش و بهداشت و درمان آژانس بین المللی انرژی گفت: در بیانیه صادر شده به تازگی.

(هند نفت یارانه برای 2019-20 شد در بودجه ₹37,458 کرور. بخش عمده ای از این رود به یارانه نفت سفید و گاز مایع.)

انرژی های تجدید پذیر فشار

آژانس بین المللی انرژی خواستار دولت برای استفاده از “فرصت” های ارائه شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس به فشار برای انرژی های تجدید پذیر. “هزینه های کلیدی فن آوری های تجدید پذیر مانند انرژی خورشیدی و بادی به مراتب پایین تر از در طول دوره های قبلی زمانی که دولت راه اندازی بسته های مشوق. و این تکنولوژی برای هر دو خورشیدی و بادی است که در یک شکل بسیار بهتری نسبت به گذشته. در ضمن هیدروژن و کربن گرفتن نیاز عمده سرمایه گذاری به مقیاس آنها را بالا و پایین آوردن هزینه ها. این می تواند کمک فعلی نرخ بهره در سطح, که در حال حاضر کم و رو به کاهش بیشتر ساخت و تامین مالی پروژه های بزرگ مقرون به صرفه تر. دولت می تواند انرژی پاک حتی جذاب تر به سرمایه گذاران خصوصی با ارائه تضمین و قرارداد به منظور کاهش خطرات مالی.”

اما coronavirus کاهش شمشیر هر دو روش. کانون pandemic, چین یک بازیکن کلیدی در انرژی های تجدید پذیر, صنعت, عرضه ارزان ماژول های خورشیدی, توربین های بادی و EV باتری به جهان است. اختلال در اقتصاد چین به عنوان دولت در تلاش برای مهار این ویروس باعث شده است که زنجیره تامین تنگناها یادداشت IEA.

“این است که چرا دولت نیاز به مطمئن شوید که آنها تمیز نگه داشتن انرژی انتقال مقابل ذهن آنها به عنوان پاسخ به این سرعت در حال تحول بحران است. آژانس بین المللی انرژی تجزیه و تحلیل نشان می دهد که دولت به طور مستقیم یا غیر مستقیم درایو بیش از 70 درصد از انرژی جهانی سرمایه گذاری است. آنها یک فرصت تاریخی امروز به هدایت کسانی که سرمایه گذاری بر روی یک مسیر پایدار تر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im