Anna گسترش آن جوانه-سپر تکنولوژی برای پاکسازی ناوگان Gurugram پلیس

آنلاین خودرو در بازار Anna روز جمعه اعلام کرد یک ناوگان مایع درایو برای Gurugram پلیس که از طریق آن یافته جوانه-سپر تکنولوژی را عمیقا پاکسازی ناوگان اتومبیل و دوچرخه در حال حاضر در حال استفاده توسط Gurugram پلیس.

جوانه-سپر فناوری راه اندازی شد تحت Anna سلامت یک ضد میکروبی سطح سپر برای حفاظت از خودرو و دو چرخ. ثابت می شود موثر در برابر سارس و دیگر قطرات مبتنی بر ویروس ها تا سه ماه آن نگهبانان سطوح در برابر میکروب های مضر با مهار رشد میکرو ارگانیسم ها مانند باکتری ها و جلبک و مخمر و کپک و کپک ،

تکنولوژی polymerizes (اوراق قرضه) به هر سطح و در نتیجه قوی و با دوام و نامرئی مانع مؤثر با 99.99 درصد میکروبی کاهش نرخ آن اضافه شده است.

“فقط مانند سلامت کارگران این کشور در نیروی پلیس نیز در خط مقدم مبارزه با کروناویروس. این ناوگان مایع درایو برای Gurugram پلیس بخشی از Anna سهم نسبت به حفاظت از این رزمندگان شجاع و قهرمانان واقعی جامعه ما است. در حالی که ما تکنولوژی را فراهم می کند ایمنی از ویروس ها برای سه ماه نگه داشتن در ذهن که Gurugram پلیس چهره در حالی که برخورد با این بیماری همه گیر ما خواهد بود مطابق با اصول بهداشتی خود را چندین وسایل نقلیه به صورت روزانه تا ملت به پیروزی بیش از COVID-19” گفت: Sandeep Aggarwal, موسس و مدیر عامل شرکت – Anna.

Nitika Sweeney, IPS DCP ستاد Gurugram گفت: “ما سپاسگزار برای Anna برای راه اندازی این سرویس و حفاظت از ما در برابر بسیار مسری coronavirus. این وظیفه ما است برای اطمینان از سلامت و ایمنی شهروندان و ماندن محافظت از ویروس خودمان است که بخشی از حفاظت از دیگران است. یک عنصر عمده حاوی coronavirus سرایت مهار سطح به سطح انتقال و Anna را جوانه سپر تکنولوژی است که یک گام بزرگ به سوی این هدف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im