Dr Reddys, Dr Reddys Laboratories Ltd, Wockhardt Ltd, Sri Lanka, Neurology, Respiratory, Dermatology, vaccinesشرکت رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل دکتر ردی, G V پراساد گفت: “هند یک بازار مهم برای ما و این کسب خواهد کمک قابل توجهی پوسته پوسته شدن تا ما کسب و کار داخلی.”

اخبار مرتبط

دکتر ردی آزمایشگاه با مسئولیت محدود وارد شده به یک توافق قطعی با Wockhardt با مسئولیت محدود برای به دست آوردن انتخاب بخش itsbranded generics کسب و کار در هند و برخی دیگر از سرزمین های بین المللی از جمله سریلانکا و مالدیو برای 1850 تومان کرور دارو ساز گفت: در روز چهارشنبه. کسب و کار شامل مجموعه ای از 62 مارک های متعدد درمانی مناطق مانند تنفسی و مغز و اعصاب VMS پوست, درد و واکسن که انتقال به دکتر ردی همراه مرتبط با بازاریابی و فروش تیم و کارخانه تولیدی واقع در بدی هیماچال پرادش با تمام گیاه کارکنان آزادی گفت.

به انجام کسب و کار در حال انتقال بر روی یک outrightsale اساس. شرکت رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل دکتر ردی, G V پراساد گفت: “هند یک بازار مهم برای ما و این کسب خواهد کمک قابل توجهی پوسته پوسته شدن تا ما کسب و کار داخلی.”

“به دست آورد نمونه کارها باید افزایش Dr ردی حضور در بالا رشد درمان مناطق با بازار مارک های پیشرو مانند Practin, Zedex فرض-zedex, Tryptomer و Biovac. اعتقاد ما بر این مجموعه دارای تعداد زیادی از پتانسیل و انگیزه ای تحت دکتر ردی. ما ضمن استقبال از پیوستن به این تیم به عنوان بخشی از معامله به دکتر ردی خانواده است.” معامله انتظار می رود که بسته می شود در سه ماهه اول سال مالی 2020-21.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im