ده ها تن از کودکان حضور ‘کشیدن ملکه داستان ساعت’ در DC

Mسنگ معدن از دو دوجین کودکان به عنوان جوان به عنوان 9 ماه از حضور در داستان ساعت توسط کشیدن ملکه در واشنگتن ،

مشهور محلی کشیدن ملکه “کیک” خواندن سه کتاب به 30 کودک که در حضور و غیاب در شنبه رویداد با توجه به Daily Caller. این رویداد لقب “ملکه کشیدن داستان ساعت” برگزار شد در رابطه با سی کتابخانه های عمومی و در محل منطقه آدامز مورگان محله.

پدر و مادر که وجود دارد توضیح داد که آنها به ارمغان آورد و فرزندان خود را به خاطر آن “صدا مانند یک بازی واقعا سرگرم کننده رویداد” و “یک چیز بزرگ که سی جوامع انجام دهد.”

“من فکر می کنم دادن کودکان و نوجوانان به عنوان بسیاری از دیدگاه ها در جهان است که واقعا مهم است و من فکر می کنم که drag queens به ویژه در آموزش بچه ها مثبت و پذیرش” Marisa کلاین که با حضور با فرزند خود گفت: خروجی. “او به عنوان مسن تر او می پردازد توجه بیشتر دوست دارد داستان و بنابراین آره ما را حفظ خواهد کرد.”

تصویری از این رویداد را نشان می دهد کیک پیشرو فرزندان و پدر و مادر در تفسیر “اگر شما خوشحال و شما آن را می دانم.”

واشنگتن دی سی یکی از بزرگترین کشیدن ملکه جوامع در کشور و میزبان هزاران نفر از brunches رژه می روند و دیگر کشیدن پسند حوادث در هر سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>