ده ها تن را بازداشت نموده هنگ Kongers اعتراض برنامه ریزی شده قوانین امنیت ملی

پلیس هنگ کنگ دستگیر حداقل 53 نفر در روز یکشنبه پس از لغو کردند فوران طول نسبتا مسالمت آمیز در اعتراض به برنامه ریزی امنیت ملی قانون اجرا شده توسط سرزمین اصلی چین به دولت است.

مسلح پلیس ضد شورش بودند در حال حاضر به عنوان یک جمعیت چند صد نقل مکان کرد و از اردن به مونگ کوک در كولون منطقه عملیات چه بود در نظر گرفته شده به عنوان یک “تظاهرات سکوت” در برابر برنامه ریزی شده در قانون است.

این شعار و شعارهای فریاد می شد نسبت به پلیس و بعد از آن لغو کردند شکست در مونگ کوک باعث شد پلیس به استفاده از اسپری فلفل به زانو در آوردن قطعات از جمعیت است. پلیس هنگ کنگ گفت: در Facebook که 53 نفر دستگیر شده و به اتهام غیر قانونی مجمع و اضافه کرد که قبل از آن برخی از معترضان تلاش برای محاصره جاده ها در این منطقه است.

پیشنهادی امنیت ملی در قانون مطرح شده است و نگرانی در میان هنگ کنگ دموکراسی فعالان و برخی از دولت های خارجی که در پکن است که بیشتر فرسایش گسترده استقلال وعده داده که بریتانیا دست به خاک بازگشت به چین در سال 1997.

“دولت می خواهد به ما خفه شو و به پا زدن ما را” یکی از معترضان روی چان, 44 گفت. “ما باید ایستادگی و اعتصاب کردن همه کسانی که محروم هنگ کنگ مردم آزادی است.”

یکشنبه رویداد یک روز پس از هنگ کنگ پلیس حاضر مجوز سالانه مارس معمولا برگزار می شود در تاریخ 1 ژوئیه به مناسبت تحویل سال 1997 با استناد به ممنوعیت اجتماعات بزرگ در میان coronavirus بیماری همه گیر.

چین گفته است جدید قانون تامین خواهد شد هدف تنها یک گروه کوچک از مشکل را به عنوان آن می پردازد تجزیه طلبی, براندازی, تروریسم و دخالت خارجی در هنگ کنگ است.

چین در کنگره ملی خلق ایستاده کمیته بررسی پیش نویس این لایحه در روز یکشنبه.

چینی رسانه های دولتی گزارش داده است که نمایندگان مجلس با اکثریت حمایت از پیش نویس است. دولت چین “عزم راسخ به فشار پیش با تصویب لایحه امنیت و حفاظت از حاکمیت ملی و منافع” دولت پخش دوربین مدار بسته در گزارش به نقل از یک سخنگوی دولتی.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *