تنزل رتبه به هند ادامه Inc اعتباری نسبت می تواند بدتر در 2020-21 می گوید Crisil

آژانس مشاهده کرد که ارسال این مستند دارایی ها را ببینید در ادامه فشار.

نکند ادامه خواهد داد به تعداد ارتقاء در 2020-21 به لطف اقتصادی تاثیر Covid-19 pandemic, امتیاز آژانس Crisil گفت: در روز پنج شنبه. هند Inc اعتباری نسبت ضعیف به 0.77 بار H2-20 از 1.21 بار در H1-20 در کاهش اقتصاد داخلی بدترین عملکرد را پس از H2FY16.

حدود 52 درصد از بدهی تحت مطالعه یا Rs 12 لاخ کرور قرار است به بخش انتظار نسبتا انعطاف پذیر و از این رو رأی ممکن است دیدن یک نزولی. حدود 4 درصد از قرار گرفتن در معرض و یا Rs 0.92 لاخ کرور آژانس گفت: برای بخش هایی که کمترین انعطاف پذیر در حالی که باقی مانده 10 تومان لاخ کرور یا 44 درصد از وام های داده شده به بازیکنان در بخش هایی که بسیار انعطاف پذیر است.

اخبار مرتبط

آژانس مشاهده کرد که ارسال این مستند دارایی مانند وام های خرد نا امن وام و وام های SME وام گیرندگان از جمله دامان بخش — را ببینید ادامه فشار بر کیفیت دارایی ها با توجه به ضعیف تر پروفیل از وام گیرندگان و انتظار تنها تدریجی بهبود اقتصادی.

“این مستند محدودیت را کوتاه مدت تاثیر هر دو مجموعه و تازه, پرداخت وام” آن اشاره کرد.
“NBFCs می تواند چالش بر تعهدات طرف از آنجا که آنها یک سهم بالایی از بازار سرمایه استقراض. “به این دلیل که هیچ مهلت قانونی اعلام شده است تا کنون برای بازار سرمایه استقراض–مانند اوراق قرضه و تجاری کاغذ و بازپرداخت این را باید در زمان ساخته شده در طول یک دوره زمانی که مجموعه خواهد بود نهفته قابل توجهی” آژانس گفت. در حالی که قوی ترازنامه یا در ادامه تقاضا در طول و یک پیش بینی تیز انتخاب کنید تا در خواست پست مستند را حمایت انعطاف پذیری از برخی از بخش های سقوط اختیاری تقاضا و یا اهرم بالا به احتمال زیاد محدود دیگران این سازمان گفت: در یک ارائه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de