پایین اما نه از: نوسان متحده نگاه بد برای مغلوب ساختن پیشی جستن اما نشان می دهد هشدار بایدن

Poll پس از نظرسنجی در نوسان متحده نشان می دهد که جو بایدن لبه جلوتر از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سر-به-سر بازی-یو پی اس یک نشانه نگران کننده برای جمهوری خواهان به عنوان برگ برنده دولت در زمینه انتقاد ثابت برای دست زدن به آن از بیماری همه گیر کوروناویروس: در فلوریدا و میشیگان با 4 امتیاز در ویسکانسین با 3 امتیاز از دست دادن 8 امتیاز در پنسیلوانیا است.

اما این نظرسنجی همچنین نشان می دهد برخی از لنت نقره ای برای مغلوب ساختن پیشی جستن و نشان می دهد هنگامی که و اگر زندگی نوبت نسبتا عادی قبل از روز انتخابات و پس از ارتفاع coronavirus همه گیر او می تواند فاصله در بایدن را منجر شود.

یک کلمبیا کلمبیا فلوریدا نظرسنجی انجام مارس 6-20 می یابد بایدن با 4 نقطه سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن 46 درصد به 42 درصد.

به کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا فلوریدا نظرسنجی نشان می دهد که عمده علامت هشدار دهنده برای مغلوب ساختن پیشی جستن: از دست دادن حمایت در میان رای دهندگان مسن تر. جمعیتی که برنده برنده با 17 امتیاز در سال 2016فلوریدا رای دهندگان بیش از 65 در حال حاضر به نفع بایدن با 10 امتیاز.

اما که ممکن است متعادل با مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آوردن زمین در میان فلوریدا سالخورده 35-49 که کلینتون در سال 2016 با 15 امتیاز اما به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن با 4 امتیاز در کلمبیا کلمبیا نظرسنجی.

“حتی در میان بی سابقه بحران بهداشتی فلوریدا ارائه می شود آشنا deja vu در سر-به-سر انتخابات ریاست جمهوری گفت:” کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه رای گیری تحلیلگر تیم مالوی. “این بایدن اما آن را نزدیک به عنوان مستقل بازی پتانسیل عظیمی دارد. صدا آشنا است؟”

در ویسکانسین یک دانشگاه نظر سنجی می یابد بایدن آگهی تهمت 48 درصد به 45 درصد با وجود تهمت داشتن یک کمی بهتر net favorability امتیاز از بایدن.

پوشش نقره ای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در ویسکانسین: 11 ٪ از پاسخ دهندگان تا به حال هیچ نظر بایدن و یا تا به حال نه شنیده ام به اندازه کافی در مورد او ترک اتاق را برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به تعریف رقیب خود به رای دهندگان.

کارولینای شمالی نشان داد روند مشابه است. یک سیاست عمومی نظرسنجی نظرسنجی انجام مارس 14-15 یافت تهمت فقط یک نقطه در پشت بایدن اما مغلوب ساختن پیشی جستن یک کمی بالاتر favorability امتیاز و 12 درصد از رای دهندگان بودند هنوز مطمئن شوید که آنها چگونه احساس خود را در مورد بایدن.

میشیگان فاکس نیوز نظرسنجیکه در آن بایدن آگهی با 4 امتیاز, انجام 18-21 مارس نشان می دهد که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال از دست دادن حمایت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اکثریت Michiganders, 59% فکر تهمت بود خیلی آهسته در پاسخ به این ویروس در حالی که دموکرات میشیگان رژیم صهیونیستی است. Grethen Whitmer که نهاد بسیار سخت stay-at-home سفارشات بسیار عالی کار تصویب امتیاز از مغلوب ساختن پیشی جستن 63 درصد نسبت به 47 درصد.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده میشیگان در سال 2016 کمتر از یک چهارم از یک درصد اما بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن با 8 امتیاز در این نظرسنجی 49 درصد به 41 درصد.

دوم مهر 18-21 مارس نظرسنجی در پنسیلوانیا که بایدن 8 امتیاز جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مشابه نشان می دهد که 58% فکر تهمت بود خیلی آهسته در پاسخ به coronavirus بالا و پشتیبانی از 69 درصد برای دولت فرماندار دموکرات تام گرگ.

“اگر رای دهندگان تایید رهبری او سبک اما سوال آن است که اگر حق را برای آینده نگه داشتن بر روی پنسیلوانیا چالش برانگیز خواهد بود برای مغلوب ساختن پیشی جستن. اما اگر آنها مانند تهمت شخصا و به خط کمر تا پشت سر او در ماه نوامبر در این مسابقه می تواند بسیار نزدیک است” گفت: کریس اندرسون یکی از نظرسنجی که شرکت انجام نظرسنجی فاکس نیوز.

یکی دیگر از ابزار در مغلوب ساختن پیشی جستن سبد ؟ شور و شوق از هواداران خود.

در حالی که یک مارس 7-8 آریزونا نظرسنجی از آه اخباری بینش یافت که رئیس جمهور مسیرهای بایدن با 9 امتیاز در آریزونا همچنین اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن یک سطح بسیار بالاتر از شور و شوق در میان هواداران خود: 88 درصد از کسانی که برداشت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که آنها یا بسیار مشتاق در مورد رای دادن به او در حالی که 78 درصد گفت: همان بایدن. (سایر اخیر آریزونا سنجی پیدا کردن بایدن پیشرو کوچکتر درصد.)

اگر coronavirus نگرانی هنوز هم رفت و برگشت این کشور در ماه نوامبر تبدیل کردن رای دهندگان “است که ساخته شود حتی سخت تر است اگر یک نامزد حامیان نیست مشتاق در مورد رای گیری برای آنها در وهله اول” گفت: یعقوب Joss داده تحلیلگر در آه اخباری بینش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de