اصلا مثبت نشانه ای از هر گونه عمده نتایج از مغلوب ساختن پیشی جستن دیدار می گوید: سابق وزیر آناند شارما

جلوتر از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از ازدواج سفر به هند, سابق اتحادیه وزیر و رهبر کنگره آناند شارما روز یکشنبه گفت که هیچ نشانه مثبت است که مشخصات بالا مشاهده می عملکرد هر اصلی نتایج. با این حال سابق امور خارجی وزیر S M کریشنا احساس کردند که این دیدار اهمیت فرض که هر دو ایالات متحده و هند نیاز به تغذیه و حفظ ارتباط بین آنها بیشتر است.

ما رئیس جمهور و بانوی اول Melania Trump خواهد بود در هند از 24 فوریه 25.

دیدگاه های مختلف

این دیدار مهم در ارتباط با این واقعیت است که ما یک قدرت بزرگ است و همه شارما گفت. “تا کنون من نمی هر گونه نشانه ای مثبت از عمده هر نتیجه. از آن خواهد شد در ادامه دفاع و امنیت همکاری و تثبیت مجدد از همکاری های ما در فضا و هسته ای از علوم است. آن در حال انجام است و آن را نمی خواهد یک چیز جدید” Sharma, یک وزیر سابق که به کار گرفته شده در امور خارجی تحت کنگره-رهبری UPA 1 گفت PTI.

کریشنا بود که امور خارجی وزیر در طول UPA و در حال حاضر در BJP احساس می کند هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن را بازدید می آید در ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری سال و قابل ملاحظه هند مهاجرت جمعیت رای خواهد داد اما “نباید نگاه از منشور محدودی از رییس جمهور انتخابات”. “این نیاز به نگاه در یک چشم انداز بزرگتر به عنوان به آنچه که اتفاق می افتد در منطقه” او گفت:.

کریشنا گفت: چین خواهد بود از نزدیک نظارت بر سفر و طبیعت ایران است که. “این بسیار مهم است مراجعه کنید. آمریکا و هند را بسیار نزدیک و رابطه مثمر به ویژه پس از توافق هسته ای. ما نقل مکان کرد و استراتژیک به یکدیگر نزدیک و از آن مهم است برای ما برای تغذیه و حفظ ارتباط, بیشتر,” او گفت: PTI.

در مورد نتایج ممکن است او گفت که او نمی مستراح به دستور کار تهمت و نخست وزیر مودی. اما برخی از معاهدات قطعا امضا شود و برخی از مسائل مربوط به دو کشور برداشته خواهد شد تا زمانی که یک جلسه از این نوع می گیرد کریشنا گفت. “آن را باید لزوما دو جانبه به عنوان نتایج ممکن است این نوع از تاثیر نگرانی های منطقه,” او گفت و اشاره کرد که چین و پاکستان قطعا بحث شده است.

‘در انتظار نتیجه’

کنگره رهبر Sharma ادعا کرد که در طول سفر وجود دارد که نه میتوان هر گونه توافقنامه تجارت و نه ترمیم هند وضعیت تحت تعمیم سیستم اولویت (GSP) براکت که این کشور قبلا. “وجود خواهد داشت نه هر گونه توافقنامه تجارت. وجود دارد نمی توان ترمیم GSP با همه نشانه و ما ساخت اظهارات منفی,” او گفت:.

“با قرار دادن هند در براکت از کشورهای توسعه یافته به لیست ما را به شدت کاهش هر یک از دسترسی و حتی ویزای H1B که در دسترس بود به هند به عنوان یک کشور در حال توسعه از آنجا که ما دارای سهمیه. بنابراین اجازه دهید ما را ببینید. به جز برای یک هلیکوپتر معامله وجود دارد به نظر می رسد هیچ چیز در تحولی” شارما گفت. او گفت: “ما را به صبر کنید و ببینید اگر وجود خواهد داشت و نتایج”.

در مورد اینکه آیا تهمت بازدید معنی هر چیزی با توجه به پاکستان گفت بعید بود.”ما رئیس جمهور تهمت را به یک پیام امروز و او را به یکی دیگر از پیام فردا. او انجام داده است و این در گذشته است. فراموش نکنید که پس از “پرونده مودی’ رویداد در هوستون چگونه او ملاقات نخست وزیر پاکستان عمران خان. بنابراین اجازه دهید ما صبر کنید. آنها را به یک موقعیت. “آنها نیاز پاکستان نیز برای آنچه آنها انجام می دهند در افغانستان,” او اضافه شده است.

شارما گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید نیز باید دیده نمی شود به عنوان تلاش برای تعادل ظهور چین است. “چین پنج برابر بزرگتر از ما. هند است و در هیچ موقعیتی به تعادل است. ما خود معادلات با چین (که) باید یکی نکنید. آنها را صداهای اما آنها رسیدن به توافق به سرعت. آنها یک توافقنامه تجارت. اجازه دهید ما صبر” کنگره رهبر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de