‘احساس اعتماد به نفس در همه’: Fauci شک و تردید coronavirus داده ها از چین

Dr. Anthony Fauci شک است که چین به جهان اطلاعات دقیق در مورد کوروناویروس مرگ و میر.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: فاکس نیوز که او را باور نمی کند چین بیش از همه از آن داده ها در coronavirus. او نیز شک است که چین که دارای جمعیت بیش از 1.3 میلیارد نفر تا به حال تنها 3,346 coronavirus مرگ و میر.

“من فکر می کنم هر یک از ما که در برخورد با این حال برای چند ماه گذشته احساس اعتماد به نفس در همه است که ما باید تمام داده ها از اصل افراد آلوده چه مدت وجود دارد مردم در گردش و یا حتی در حال حاضر چگونه بسیاری از مرگ واقعا وجود دارد در چین است.”

او ادامه داد: “این شماره است که واقعا و نه تعداد کم. که تعداد شگفتی من است که این تعداد خیلی کم است. اما پس از آن دوباره, شما می دانید, آن چه در آن است. آن را پشت سر ما بیایید جلوتر حرکت و آدرس خود ما مشکل است.”

گزارش های اخیر از فاکس نیوز نشان داد که مقامات ایالات متحده باید “افزایش اعتماد به نفس” است که coronavirus شد به طور تصادفی انجام شده از یک ویروس شناسی آزمایشگاه در هنگام شیوع این بیماری آغاز شد و در ووهان چین. در صورتی که تایید شود و آن را از بین ببرد روایت از حزب کمونیست چین که این ویروس اولین انسان آلوده در بازار کسی که پس از مصرف یک خفاش آلوده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im