‘حتی نمی f—ing فکر می کنم در مورد آن: John Oliver می گوید رای دهندگان به خندق بلومبرگ بیش توقف و frisk

HBO طنز John Oliver خواست مخاطبان خود را به رای دادن برای مایکل بلومبرگ بیش از سابق شهر نیویورک شهردار تاریخچه با توقف و frisk.

الیور که میزبان هفته گذشته امشبرا محکوم بلومبرگ در حدود هفت دقیقه مونولوگ روز یکشنبه برای نگه داشتن توقف و frisk در محل پس از موفقیت جمهوری خواه رودی جولیانی. حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری گرفته توپخانه ضد هوایی برای بحث سیاست که منتقدان می گویند می دهد افسران پلیس حمایت قانونی به بدرفتاری و سوء استفاده اقلیت.

“[ایسنا] و واقعی میراث بود عظیم گسترش توقف و frisk یک سیاست توانمند سازی پلیس برای متوقف کردن سوال و جستجو هر کسی که آنها مظنون به مشارکت در فعالیت های جنایی” الیور گفت. “برای برخی از جوامع به ویژه در این یک دهه ثابت آزار و اذیت.”

“این سیاست بود وحشتناک و سقوط کرد به طور نامتناسبی بر سیاه پوست و لاتین در نیویورک بودند که هدف از بیش از 80% از توقف در اوج خود — چیزی که بلومبرگ به طور کامل مصر,” الیور گفت: قبل از نشان دادن یک 2013 کلیپ بلومبرگ از پلیس تمرین.

بلومبرگ عذرخواهی خود را برای حمایت از توقف و frisk on Nov. 17 روز قبل از پریدن به داخل دموکراتیک اولیه.

الیور مخاطبان خود هشدار داد که بلومبرگ به جیب عمیق — این تاجر ثروتمند است و صرف حدود 400 میلیون دلار از پول خود را بر روی تبلیغات پس از اعلام — آیا نگه داشتن شهردار سابق در انتخابات ریاست جمهوری برای یک مدت زمان نسبتا طولانی.

“حتی نمی f—ing مورد آن فکر می کنم” الیور گفت: مردم با توجه به حمایت میلیاردر برای رئیس جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>