‘نمی تواند تهدید’: مغلوب ساختن پیشی جستن ته سر با خبرنگار PBS بیش از coronavirus سوالات

رئیس جمهور تهمت محکوم PBS خبرنگار Yamiche Alcindor برای او درخواست یک سوال در مورد ادعای او در مصاحبه با Sean Hannity در فاکس نیوز.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه Alcindor پرسید: “آقای رئیس جمهور من دو تا سوال دارم. این اولین بار است که شما گفت: بارها و بارها که شما فکر می کنم برخی از تجهیزات که فرمانداران درخواست آنها در واقع لازم نیست. می گفت:—”

مغلوب ساختن پیشی جستن قطع او گفت: “من آن را می گویند. … چرا شما در عمل کمی بیشتر مثبت ؟ آن را همیشه در تلاش برای بدست آوردن من. Getcha, getcha. و شما می دانید چه ؟ به همین دلیل هیچ کس اعتماد از رسانه های دیگر.”

Alcindor که قبلا گزارش نیویورک تایمز سعی کردم به توضیح است که او به نقل از مغلوب ساختن پیشی جستن از Hannity مصاحبه اما رئیس جمهور قطع کردن دوباره. او گفت: “همین دلیل است که شما با استفاده از به کار این بار و در حال حاضر شما کار برای شخص دیگری است. نگاه کنید, اجازه دهید من به شما بگویم چیزی خوب است. نمی تواند تهدید می کند. خوب بود. پیش بروید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مجاز Alcindor به یک سوال در مورد پر کردن کمبود تجهیزات برای ایالات متحده است. او گفت Alcindor که آنها “در همان تیم” و نام او “خوب نگار.” هنگامی که او سعی کرد از او بپرسید پیگیری سوال مغلوب ساختن پیشی جستن قطع کردن دوباره.

“این به اندازه کافی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Alcindor. “این عادلانه نیست به دیگر خبرنگاران. این منصفانه نیست. شما تا به حال یک بار یک سوال. اگر ما زمان را به عقب بر گردیم به شما برای سوال دوم شما. این است که خوب است ؟ خوبي ؟ با تشکر از شما. من آن را قدردانی میکنیم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در تلاش برای تصمیم می گیرید که آیا پوشش خود را از مطبوعات شده است عادلانه در سراسر coronavirus بیماری همه گیر. او دودل بین تماس با پوشش “عادلانه” و این ادعا که خبرنگاران می خواهید او را به انجام ضعیف. او قبلا برخورد با Alcindor, تماس سوالات خود را در “تند و زننده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im