‘نمی تواند پای عیار’: مغلوب ساختن پیشی جستن به بیانیه کاخ سفید خبرنگار سوال در هواکش

رئیس جمهور تهمت و سرزنش خبرنگاران در کاخ سفید نشست خبری برای پرسیدن یک سوال در مورد یک توزیع.

در کاخ سفید نشست خبری در coronavirus همه گیر ABC کاخ سفید خبرنگار جاناتان کارل خواسته رئیس جمهور تهمت اگر او می تواند تضمین کند که هر کسی که نیاز به برخی تجهیزات پزشکی قادر خواهد بود برای به دست آوردن آن است.

“آیا شما قادر به تضمین برای اطمینان این کشورها این بیمارستان که هر کسی که نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی را دریافت کنید ونتیلاتور پرسید:” کارل.

“بنابراین در اینجا چیزی است که من به شما بگویم. من فکر می کنم ما در شکل واقعا خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز شد در حالی که بعد شعار دولت توزیع هواکش به برخی متحده است. “من فکر می کنم ما در شکل بزرگ است. امیدوارم که مورد. من امیدوارم که ما در حال رفتن به باقی بنابراین ما می تواند کمک به مردم دیگر کشورها.”

“پس هر کسی که نیاز به یک خواهد بود قادر به گرفتن یک ونتیلاتور?” کارل دوباره پرسید.

“نگاه نمی شود یک پای عیار. OK؟” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “هیچ کس تا به حال انجام آنچه که ما انجام داده ایم. هیچ کس هیچ کاری مانند ما شده است و قادر به انجام است.”

روز جمعه رئیس جمهور تهمت استفاده, قدرت اعطا شده توسط دفاعی, تولید, عمل, کارگردانی جنرال موتورز برای شروع تولید هواکش.

“امروز من امضا تفاهم نامه ریاست جمهوری کارگردانی وزیر بهداشت و خدمات انسانی برای استفاده از هر و همه قدرت در دسترس تحت دفاع تولید عمل نیاز به جنرال موتورز به قبول انجام و اولویت بندی قراردادهای فدرال برای طرفداران” رئيس جمهور گفت: از سفارش.

“ما در مذاکرات با جنرال موتورز در مورد توانایی خود را برای عرضه به هواکش شده اند مولد اما ما مبارزه با ویروس خیلی فوری اجازه می دهد تا خود را از این قرارداد روند را ادامه دهد به اجرای دوره عادی خود را. جنرال موتورز بود و اتلاف وقت. امروز اقدام کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود سریع تولید هواکش است که صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند.”

به منظور اجازه می دهد تا تهمت به شرکت های مستقیم به تولید کالاهای مورد نیاز در مواقع اضطراری. پیشتر در ماه مارس رئیس جمهور همچنین اعلام کرد کروناویروس یک بیماری همه گیر ملی اضطراری “به از بند باز کردن قدرت کامل از دولت فدرال است.”

بیش از 591,000 مردم باید آزمایش مثبت برای coronavirus در سطح جهان است. از کسانی که حداقل 26,900 از آن فوت کرده اند و بیش از 130,900 بهبود یافته اند. ایالات متحده دیده است حداقل 101,000 تایید موارد با بیش از 1500 کشته و 869 گزارش بهبود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>